Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idő alatt lett szobatis...

Mennyi idő alatt lett szobatiszta a gyereked az első sikeres bilizéstől számítva? Mennyi idős volt ekkor?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Már 1.5-2 évesen próbálgattuk a bilit.

3 éves korától 3.5 éves koráig járt bölcsibe,ott lett szobatiszta.

2023. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nagy lányom kb 2 hét múlva teljesen szobatiszta volt kicsivel több mint 1,5 évesen ült először bilire.(akkor egyből produktum is volt)

A fiamnak első bilibe pisilés után kb 1 hónap volt hogy azt mondhattam szobatiszta. Ekkor már 2,5 éves volt.

A kislány szintén 2,5 évesen pisilt bilibe először. Neki majdnem 3 hónap volt hogy valóban szobatiszta legyen.

Ők ikrek

2023. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 2,5 éves volt a lányom. 2 hét kellett neki, hogy teljesen szobatiszta legyen. A 3.héten éjszaka is elhagyta a pelust. Szóval ő elég gyorsan letudta.
2023. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

kb. 10 perc.

3 evesen mondtam egyik nap, nincs pelenka. Nezett, hogy mi bajom, 10 percet sirt. Onnantol kezdve ugy ment a wc-re mint aki mindig is odajart. Ettol a naptol kezdve nem volt egy baleset sem, nappalra es ejjelre is szobatiszta lett 10 perc alatt.

Bilink sosem volt, ekkor ult fel eloszor a wc szukitore. (a feltestveretol megvolt mar a szukito)


Annak a hive voltam, hogy megvarom mig megerik ra.

Nem csinalok idiotat magambol mindenfele versikekkel, tapsolassal, matricakkal. Nem csinalok magamnak munkat, hogy mosom a pisis szonyeget meg ruhakat.

Es ot sem stresszelem feleslegesen.

2023. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

"Annak a hive voltam, hogy megvarom mig megerik ra."

Honnan tudtad hogy na most megért rá?

Honnan tudod h ha fél évvel korábban léped ezt meg nem ugyan ez történik?

2023. márc. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-os, 4. vagyok. Lehet fel evvel elotte is ,ment volna, ezt mar nem fogjuk megtudni. Viszont o lassabban haladt sok mindennel. Tobb nyelvu, igy beszelni pl. 3,5 evesen kezdett ( de akkor ket nyelven folyekonyan), 3 evesen meg csak 1-2 szot mondott mindket nyelven.

Jarni is kesobb kezdett. De valahogy itt 3 evesen mar ugy tunt, hogy erti a dolgokat, azert probaltam meg. Meglepett egyebkent, mert meg a szonyeget is felhajtottam 😆. Megl;epett, hogy ezzel a nappal szobatiszta lett ejjelre es nappalra is. Masnap ment az ovodaba ( itt kulfoldon mas rendszer van, 4 eves korig van ovoda- itt senkit nem erdekel, hogy pelenkas -e, lenyeg, hogy iskolara , 4 eves korara legyen szobatiszta), csak mondtam reggel, hpgy mar nincs pelusa, es az ovodaban sem volt sosem semmi baleset.

2023. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.fiam 18hónaposan azonnal, éjszakára is. Ő nagyon értelmes, szorulásos volt.

2.fiam 2.5 éves most, ha megkérdezem kell-e ... Sikít. Még nem beszél, szerintem hem érti, várok vele, szerintem neki wc lesz, mert apu a példakép.

2023. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!