Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit csináljak a fiammal?

Mit csináljak a fiammal?

Figyelt kérdés

Van egy fiam. 3éves.

2éves korától szobatiszta. Kb 1 éviv bilibe pisilt, de csak állva. Férjem is allva csinálja, látja a gyerek, ülve meg én szoktam, ő nem hajlandó leülni, nem lány.

Kb 2-3 hónapja a wc-t használja. Esze ágaban sincs célozni. Fogja a kukacát, de elnézelődik, elbabrál, sokszor mellé pisil.

Naponta domestosozom a wc-t, napi 2x felmosom, mégis olyan szag van benn, mint egy kocsma wcben.


Teletettem már illatosítóval. Itt a jóidő, nyitva az ablak is. Mégis undorító szag van benn.


A gyerek nem hajlandó ülve pisilni. Inkább visszatartja. Feléri, ezzel sincs gond.


Adjatok valami ötletet, mert ez így nem állapot.


2023. ápr. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bevenném a feltakarításba. Nem büntetésként, hanem egyszerűen "nahát, megint mellément. Na mindegy, gyere, segíts feltakarítani"

Persze nem a domestost tolnám a kezébe. Ő wc papírral feltörölné a nagyját, utána áttörölném én fertőtlenítőkendővel. Utána alapos kézmosás és közben meg lehet beszélni a történteket, ok-okozatot.

Illetve nem hagynám egyedül pisilni. Ez sem büntiként, de ha az időm engedi, akkor ott állnék mögötte és szólnék, amint félrenéz.

Még az jutott eszembe, hogy vannak ezek a wc belsejére cuppantható wc tisztítók (Duck wc tisztító zselékorong talán). Tedd olyan helyre, ahova nagyjából érkeznie kéne a pisinek és próbálja meg eltalálni.

2023. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

A nővérem vett egy ilyet, amikor a fia nem volt képes célozni.


[link]

2023. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyèl egy rossz törölközőt a wc elé-köré, és naponta cserèld. Tehetsz egy matricàt a wc-be, vagy akrilfilccel rajzolhatsz bele, ès azt kell eltalàlni. Piszoàroknàl is van, ahol legyet festenek bele, és felnőtt fèrfiak is jobban cèloznak, ha van èrdekes cèlpont.
2023. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!