Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kb. 1 hete szobatiszta lett a...

Kb. 1 hete szobatiszta lett a 2 év 2 hós lányom. Éjszaka sem kap pelust és nem is pisil be. Meddig maradt otthon pelenkátok?

Figyelt kérdés

Ti meddig tartottatok itthon pelenkát?

Van itthon egy pár csomag bontatlan meg bontott pelusom is és nem tudom hogy meddig tároljam illetve, a bölcsiből is hozzam már haza?🙈



#pelenka #Adjamelvagymegne #Elsogyerek
2023. máj. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még meghagynám pár hétig.
2023. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában elkap valami hasmenéses vírust akkor kelleni fog.
2023. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú mi most is használtuk egy hasmenesenes vírusnal nappali és éjjeli alvásnal, pedig már több mint 1 éve szobatiszta a fiam, szóval nagyon azért ne rakd el szerintem.
2023. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben biztos elfogadják ha ott hagyod, minden csoportban van 1-2 szülő aki nem jeleskedik a tisztasági csomagokkal, örülni fognak a gondozók ha ott hagyod bentinek.
2023. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!