Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem a megfelelő témakör, de.. ?

Nem a megfelelő témakör, de.. ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 2 éves, (26 hónapos). Első gyerek, így gondoltam megkérdek pár tapasztaltabb anyukát is. Tehát a kakijával lenne "gond". Nem tudom, hogy fogalmazzam. Nem kemény a kakija, hanem krémes állagú, de mégsem hasmenéses. És állandóan. Tehát mióta megszületett, azóta talán 2* kakált, úgy mint egy mindenevő ember, mint mi. Erre a védőnő annyit mondott, hogy gyors az emésztése. Tehát mindent eszik, tejet iszik, vizet, néha szörpöt. Alapból fény evő, de mindent megeszik. Gyümolcs-zöldség, főtt étel. Napi 1-2* kakál. Nem hiszem, hogy a pelusba "menne szét" mert van egy hely, ahova kakálni jár ( 😀 ) és szól ha végez, egyből tisztába is teszem. (Bili még nem jön be) Ez lehet esetleg a tejtől? Kiütés nincs rajta, hasa nem fáj, csak egyszerűen nem értem mitől van ez a krémes széklet állandóan. Érdemes lenne időpontot kérni a gasztora? Soha nem voltunk még, nem is igazán tudom, mit vizsgálnak, gondolom hogy laktózérzékeny e meg stb, vagy nem tudom. Írjátok meg! :)

2023. jún. 19. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én bejelentkeznék gasztróra, igen. Gyerekorvosnak is jelezném, hátha van ötlete.
2023. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg nincs más tünete én eztel nem foglalkoznék. Ha allergiás lenne akkor már extrém dolgokat pridukálna 2 év után ami egyértelmű lenne.


Tej,tojás allergias gyerek anyukája vagyok.

2023. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ez miért probléma.
2023. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi problémát nem látok ebben.

Felnőtt létemre, nekem is inkább krémes állagú, napi 2-3

Boldogan élek vele már 35 éve🤗

2023. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor inkább úgy mondom, nagyon hasonlít a hasmenésre, de azért mégsem olyan. Tehát nem "formás" egybeálló a széklete. Valamiért azt gondoltam, ez nem jó, azért is kérdeztem! :)

Annyit még hozzátennék, hogy nagyon gyakran van felsőlégúti betegsége, ami fulladásba megy. Az évben már lenyomtunk 5 kör pipázást (ventolin), épp most is abban van. Valahol olvastam, hogy a tej csinálhat ilyet. Viszont ha elveszem, semmi tejeset nem eszik, nem derülne ki, attól van e, mert azon kívül bármikor elkaphat egy nyavalyát.

2023. jún. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!