Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha már szól előre, hogy kaka...

Ha már szól előre, hogy kaka lesz, érdemes bilit/szűkítőt venni?

Figyelt kérdés

Kisfiam előre szól mostanában, ha kakilni készül. Nem mindig, de mondjuk 10-ből 8x. Ilyenkor nem azonnal kakil, hanem pár percen belül.

Pisinél nem szól.

Érdemes venni neki bilit vagy wc szűkítőt, hogy ismerkedjen vele?


2023. okt. 17. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van és belepisil.érdemes megpróbálni lehet nem.megy de kitudja
2023. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Persze.

Hány éves/hónapos pontosan?

2023. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Persze, vegyél. Ilyenkor kérdezd meg: szeretnél a bilibe kakálni?


Az enyém nem szól, de napi többször, pelenkázáskor felajánlom neki (2 éves, de már 1 éves kora óta), hogy üljön rá. Eleinte nem is vártam választ (amúgy se válaszolt volna), hanem csak levetkőztettem és ráültettem. Ha rajta maradt, jó, ha nem, akkor bepelenkáztam. Reggel az első pelenkázásnál 90%-ban pisilt és/vagy kakilt is. Fürdés előtt pedig mindig pisilni szokott. Elég hamar rájött, hogy mennyivel kényelmesebb érzés a bilibe kakálni, mint amikor szétkenődik a fenekén a pelenkában.

2023. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!