Most akkor hogyvan ez?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 éves múlt.

Az elmúlt hónapban folyamatosan leszedte magáról a pelust és szépen pisilt is a bilibe.

De ez csak akkor ha alul mesztelen ha van rajta nadrág akkor bepisil.Nem igazán tudja lehúzni a nadrágot.Ha kakilni kellett szólt hogy kér pelust..

Na hát az elmúlt egy hétben nem akar bilibe pisilni vagyis inkább levetközni,inkább kéri a pelust

Mégsem ért meg a szobatisztaság?

10ből 9x pisilt a bilibe szépen



2023. okt. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nàlunk ez úgy alakult,hogy 2.5 èves korâban lett szobatiszta.

Van mèg idő rà bőven .

Nem tudod siettetni

2023. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.is akarom csak azt hittem megérett rá hiszen ő indította el a "bulit" :)
2023. okt. 17. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

1es vagyok szerintem nyàron meglesz az a szobatisztasàg ha màr a projektet ő indította el🙂

(apuka)

2023. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam is így volt, a pelus nem keleltt, de a pisit szabályozni még nem tudta. Kb fél év múlva lett érett rá, de akkor kb 2 hét alatt egyszerre szobatiszta és ágytiszta lett.
2023. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiam 2 éves múlt, nyáron levettem a pelust, ha nem volt rajta semmi, ment a bilihez magától. Ha adtam rá kisgatyát akkor bepisilt és csak utána szólt. Ez ment pár hétig. Egy idő után ha kisgatya volt rajta, már akkor is szólt. Utána már ráadtam rövidgatyát, akkor kezdtük előlről. Pár nap alatt megszokta, hogy akkor is szólni kell. Most 2,5múlt eljutottunk odáig, hogy csak az éjszakai alváshoz kell pelus. Viszont a nadrágot, gatyát nem tudja levenni egyedül, így mindig megyek vele. Úgy gondolom úgy is jövő szeptemberben lesz ovis, addig majd azt is megtanulja.

Türelem játék ez. Volt nálunk is visszaesés, amikor hetek után visszaadtam rá napközbe a pelust mert 2óra alatt 3-4x pisilt be, elengedtem aznap rajta volt.

2023. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-s pont ugyanez van nálunk is akkor próbálkozok tovabb ha ő is akarja :)
2023. okt. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!