Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisgyerek undorodik saját...

Kisgyerek undorodik saját székletétől?

Figyelt kérdés
Sziadztok! Vannak-e itt olyan szülők, akiknek a gyereke undorodik, szabály szerűen öklendezik a saját kakijától, de még a pisitől is, ha annak erős szaga van? Ki fogja nőni? :)
ápr. 8. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sajátját meg is szokja idővel szerintem más kellemetlenebb szagoktól a későbbiekben is öklendezni fog. Nekem a férjem pont ilyen. Kicserélte a pelust amikor kicsi volt meg kitörli a gyerek seggét most, hogy nagyobb, de folyamatosan öklendezik közben. Sőt, ha a gyerek hány és ahogy megérzi már megy ő is hányni. Vannak akik érzékenyebbek a szagokra.
ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy időben visszatartotta ameddig tudta, azt mondta, hogy azért mert büdi. Utána be fújtunk neki illatosítót , mikor szólt, hogy kakilni kell, és akkor ment el WC-re. KB 2-3 hétig tartott ez az időszak, aztán mintha csak elfelejtettem volna 😅 persze végig mondtuk neki, hogy ez normális és mindenkinek ilyen
ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kisfia kb 6 éves koráig. Olyan szinten, hogy meg se törölte magát. Volt hogy el is hányta magát közben. De ő a kutya💩 is hányt.
ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katona Dius ***** válasza:
Én 31 évesen is ilyen vagyok :D Nem tudom, ha összejön a baba, hogy fogom pelenkázni, de valahogy csak megoldom.
ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!