Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ágytisztaság nem akar működni....

Ágytisztaság nem akar működni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 éves és éjszaka még pelusos. Kb 3 hónapra levettem róla. Majdnem minden este bepisilt. Próbáltam ébreszteni is de úgy is bepisilt. Felkelt, elmentünk a vécére, pisilt és reggel mégis pisisen ébredt. Mostmár úgy érzem hogy csak magamat (meg talán öt is mert szar lehet pisis ruhában lenni) szopatom vele. Mit tegyek? Adjam vissza a pelenkát? Vagy hogyan lehetne megoldani ezt? Kezdek aggódni. Orvoshoz mikor kell fordulni?
ápr. 14. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Húgom 4 évesen került annak idején emiatt a Debreceni Klinikára. Mondjuk nem sokat segítettek..Kinőtte.
ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Add vissza a pelenkát. Nem is értem, ez miért kérdés
ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Adj rá pelenkát. Ha már tisztán ébred, leveheted. Ne stresszeld se magadat se őt ezzel.

Ha nagyon aggódsz, keressetek fel szakembert. De én úgy tudom 6 éves korig normális, ha bepisil éjjel.

ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
HAT éves korig ez normális. Nyilván adj rá pelenkát. Nem értem a kérdést.
ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyobb lányom 2 évesen szoba és ágytiszta lett.

A kisebb 3,5 éves, nappalra szobatiszta alvás közben is, éjszaka kell neki a pelus.

De nem aggódok mert 6 éves korig teljesen normális

ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Képes vag 3 hónapja minden nap ágyneműt mosni? Hát erre nincsenek szavak. 2 nap után úgy adtam volna vissza rá, mint a huzat. Majd ha 2 hétig minden nap szárazon veszed le róla, akkor érdemes elhagyni. Ezt egy hormon működése szabályozza, valószínű neki még nem indult meg ez a hormon.
ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza a pelust. A lányom 2,5 éves korában szobatiszta volt nappal. Éjszakára 5 éves kora után. Ne szívasd magad az ágynemű mosással. Semmi értelme sincs.
ápr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

"Húgom 4 évesen került annak idején emiatt a Debreceni Klinikára"

Mikor? 50 éve? Max. akkor lehetett.

ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem 50 éve. Teljes kivizsgálás volt neki.
ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100 %-ig, hogy nem azért.
ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!