Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Közel vagyunk a célhoz?

Közel vagyunk a célhoz?

Figyelt kérdés

2 éves fiammal bilizünk úgy 2 hónapja, s most csinálta elöször hogy elkezdett pisilni, észrevette én rögtön felkaptam a bilire ültettem közben abba hagyta, s mikor már a bilin ültünk nézte a kukacát s tovább folytatta a pisilést, s nyomott a pisihez hogy jöjjön.

Természetesen nagyon megdicsértem, s ő vihette ki a wc-bw kiönteni.

Ez már azt jelenti hogy visszatudja tartani a pisit? Közel vagyunk már a célhoz?

Egyébként már a délutáni alváshoz már nem kell pelus.



2012. júl. 20. 16:33
 1/3 xStefix ***** válasza:
79%

Remélhetőleg.

De ne ess kétségbe, ha esetleg kicsit visszaesne valamikor. Nem kell erőltetni, megy majd úgyis. Amikor sikerül, dicsérd meg, amikor nem, nem baj, majd legközelebb. Ne legyen "cél"(!) a szobatisztaság, legyen inkább örömteli előrelépés, ünnep. :)

2012. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wartburg353s ***** válasza:
Szerintem is közel vagytok, mert ebben már volt tudatosság. Az én kicsinyem még csak véletlenül pisil bele, ha épp jókor ültetem rá.
2012. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma elöször csinálta hogy bejött a szobába, ráült a bilire és pisilt huuuu volt ováció :)) de azóta többször elkezdett pisilni, abbahagyta futás a bilire s ott folytatta.

Remélem már lassan télleg elérjük a célt.

2012. júl. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!