Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan fog sikerülni a szobati...

Hogyan fog sikerülni a szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Két hónapja ültetgetem rá a bilire, és sokszor előfordult már pisi és kaki is, sokszor szólt is, hogy kaka és mentünk bilizni. De egy ideje semmi, ráültetem és képes elücsörögni 30-40 percet is rajta, de nem történik semmi. Aztán miután felöltöztetem két perc múlva elbújik és ott kakil, utána előjön és szól, hogy kaka. Biztos zavarja, hogy ott vagyok vele. Tegnap ráültettem wc-re szűkítővel (nem pisilt), de nem merem otthagyni, nehogy leessen. Ti hogy csináltátok? 18 hónapos kislány egyébként.

2013. jan. 11. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
megvártam hogy nyár legyen ,és akkor keztük a bilizést illetve ha bilibe pisilt megdicsértük.most már szol,ha kell pisilnie,kakilnia ,illetve magátol ráül bilire .
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!