Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Érdemes létrás WC-szűkítőt...

Érdemes létrás WC-szűkítőt venni, van, akinél ez bevált? (linkkel)

Figyelt kérdés

20 hónapos a lányom, és a bili egyáltalán nem érdekli, a WC viszont annál inkább. Mivel kicsi még (és amúgy is kistermetű, 80 cm magas), gondolkodtam egy ilyen létrás-fogódzkodós ülőkén, de mivel elég drága, kiváncsi volnék véleményekre, tapasztalatokra!

[link]



2013. febr. 28. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a wc jobban érdekli, ezért én elgondolkodnék rajta. Megmutatnám neki ezt a képet, amit belinkeltél és elmesélném neki, hogy hogy kell használni. Ha nyitott felé és érdekli a dolog, akkor én megvenném.
2013. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért én megnézném élőben mennyire stabil stb.


De én azt hittem sokkal drágább a kérdésed alapján...


Ha úgyis a wc érdekli, akkor szerintem ez bőven megérné.

2013. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiammal voltam így, a bilit játéknak tekintette, el is törte. Hasonló lépcsős szűkítőt szereztünk, azon lett szobatiszta.

Most a lányom is erre kéri fel magát, még nem vettem neki bilit, mert nem vártam volna, hogy érdekli már most a téma, de ha így marad, nem is fogok.

2013. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ugyanilyen van. Aukciós oldalon vettem 4e Ft-ért, vadiúj volt, csak csomagolássérült.

Nem bántam meg egy percre sem! A 2. gyerekkel használjuk, akik azért szeretik, mert tök stabil és teljesen biztonságban érzik magukat rajta.

A nagyszülőknél sima ülőke és sámli van és mindkettő elcsúszik.

Szóval ha belefér a költségvetésetekbe, akkor szerintem mindenképpen megéri.

2013. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!