Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti levennétek éjszakára is...

Ti levennétek éjszakára is már a pelust?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt teljesen szobatiszta lett a babám.márciusban volt amugy 2 éves. mindíg szól a kakinál és pisinél is.nappali alvásnál még csak egyszer volt baleset.van hogy 4 órát is kibír pisi nélkül.este pancsi után is van hogy még leveteti ha kakálnia kell. reggel az az első mikor felkel hogy pisil a bilibe rengeteget. én ugy veszem észre hogy telejsen száraz a pelusa reggel. esetleg próbáljam ki hogy nem adok rá éjszakára? nem túl korai még?
2013. máj. 27. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen korba már rendbe szokott lenni a szobatisztaság, de ha nem adsz rá pelust akkor valószínű hogy akkor fog történni baleset.

Nem tudom így hogy mennyi ideje van hogy száraz a pelus reggel, de először gumibugyit adnék rá mindenképp, mert sosem lehet tudni mikor csúszik be valami baleset. Ilyen korba még gyakori, lehet hogy a hólyagja még nem bírja úgy és kénytelen elereszteni magát, főleg ha nagyon mélyen alszik akkor nem biztos hogy fel fog rá ébredni ha érzi hogy jön a dolog. Ezt így nehéz megmondani.

Mi még nem tartunk a szobatisztaságnál sehogyan sem, még éppen hogy csak egy éves, persze már tanulgatja a bili használatát, de még nem hajlandó ráülni. Ez van még van időnk rá :)

2013. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én levenném.
2013. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen levenném.Az én fiam 3 elmúlt és még most tartunk ott hogy éjjelre nem engedi már a pelust.Minden 2. reggelre úszik az ágy.Vettem az Aldiban szuper átázás mentes lepedőt,így egész jól kibírjuk.Kiöblítem megszárad gyorsan.Ha száraz a pelusa én levenném,lehet hogy néha mosni kell,de jön a jó idő.
2013. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!