Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák! Mikor próbáltátok ki...

Anyukák! Mikor próbáltátok ki először pelenka nélkül az éjszakai alvást?

Figyelt kérdés
Megvártátok míg, teljesen száraz maradt reggelre a pelus több napon keresztül, vagy hogy csináltátok? Napközben és a délutáni alvásnál már hónapok óta teljesen szobatiszta a kisfiam.
2013. jún. 4. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megvártam, amíg szóltak a gyerekeim, hogy nem kérik éjjelre a pelust.

Az egyiknél ilyenkor még minden reggel tele volt pisivel, de mint később kiderült, mindig reggel pisilt bele, mondván minek kimenni wc-re ha úgyis rajta a pelus. :o)

A másiknál már előfordult reggelre a száraz, őt egy darabig még vissza is tartottuk, mert akkor szültem kis tesót nemrég és nem lett volna energiám éjjel ágyazgatni.

De ő is ügyes volt eléggé.


Akárhogy is csinálod, vízhatlan lepedőt szerezz be. :o)

2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt amikor megszületett a kistesó,ő maga mondta hogy akkor mostantól neki nem kell,legyen a kicsié.Kétszer pisilt csak be éjjel,egyébként nem volt baj.
2013. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Akkor mi is próbálkozunk :-)
2013. jún. 4. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten. :) 3 éves a kisfiam, nem rég óta megbízható a szobatisztasága, de a délutáni alváshoz már nagyon régen nem kellett a pelus (most meg már sajnos nem is alszik délután, de ez OFF). Gondoltam, adok magunknak egy hetet, hogyan fognak alakulni az éjszakák pelus nélkül. Nem sikerült, a hét éjjelből ötön bepisilt, és ami nagyobb baj, hogy fel sem ébredt rá, csak reggel, és volt, hogy álmában öltöztettem át. Nem szerettem volna, hogy órákat feküdjön a saját pisijében, mire észreveszem, mi történt, és egyébként sem lóverseny, úgyhogy visszakerült a pelus. Majd pár hónap múlva újra megpróbáljuk.

Szerintem próbáld meg nyugodtan, de ne ess kétségbe, ha nem sikerül, akkor egyszerűen kerüljön vissza a pelus, és kész.

2013. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Én pont emiatt aggódom, mert nem szeretném, ha egész éjszaka átázva aludna. Ezért nem kíséreltem még meg. Egyszer-kétszer előfordul, hogy reggel száraz a pelenka, de legtöbbször nem. Nagyon mélyen alszik a fiam, szerintem, nem ébredne fel, hogy kell pisilni. Még egyszer köszi Nektek!
2013. jún. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!