Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Rá lehet valahogy venni hogy...

Disi kérdése:

Rá lehet valahogy venni hogy pisiljon?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, mostanában engedi hogy bugyit adjak rá, eddig csak a pelust engedte. Egyszer már sikerült bilibe pisilni, de azóta ha nagy nehezen rá is ül, nem sikerül. Azt vettem észre hogy inkább visszatartja. Ma is lementünk a mamáékhoz, kertes ház, játszott kinn is bent is, csak egy bugyi volt rajta. Többször odanyúlt, kimentünk a wc-re vagy csak az udvaron lehúztam a bugyiját, de nem sikerül semmi. Fél 10-kor mentünk el itthonról, fél 2-kor adtam rá pelust az alváshoz, ivott is rendesen a melegben, ezért gondolom hogy visszatartja. Beengedem magamhoz a fürdőbe, a macijait is ráültettük már a bilire, de nem haladunk előre. Jövő héten kezdjük a bölcsit, ott kedvet kaphat hozzá? Vagy inkább adjak rá pelust és majd ha a gondozónő úgy látja megpróbáljuk újra?
2013. júl. 8. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érett a szobatisztaságra, ne erőltesd. Add vissza a pelust.
2013. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is ezen gondolkozom, csak furcsának tartom hogy vissza tudja tartani, tehát már tudja irányitani a záróizmot. De nem akarom hogy esetleg emiatt probléma legyen ha még nem meri elengedni.
2013. júl. 8. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán pont ez a baj, hogy túl nagy feneket kerítettél a dolognak. Én egyszerűen nem adtam rá, és vártam, figyeltem a háttérből. :)

2 napig mindenhová odapisilt, utána szalad a bilire. :)

Már 3 hete nem volt rajta pelus.

2013. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet neked is igazad van :). A világért sem akarom erőltetni, csak itt a jó idő és levettük a pelust hátha... :)
2013. júl. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!