Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz 3 éves a kislányom. Már hetek óta nincs pelusa, csak alváshoz. Szépen használja a bilit, de csak akkor, ha kérdem tőle, hogy kell-e pisilni. Akkor elmegy pisil, nincs vele gond. De ha nem kérdezem (kipróbáltam direkt), akkor simán bepisil a bugyiba.

Ettől függetlenül szépen tartja a pisit, éjszakai pelusok már teljesen tiszták. Ez jó így, vagy neki kén magától elmenni pisilni?


2013. júl. 22. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szolj neki, inkább cserélgesd a bugyit, az oviban sem fog neki senki szolni.


Nekem 2 évesen laýnom magától indult a wc-re, és azóta egyetlen egyszer sem szoltam neki, hogy pisi, max lefekvés elött szolók neki.

A barátnöm 5 éves értlemes, okos, egészséges kisfia a mai napig bepisil ha nem szolnak neki. Nem minden nap, de hetente 1-2x elöfordul. szerintem azért mert az anyja minden 5 percben kérdezi töle, hogy kell-e pisilni.

2013. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik gyerekem, 3 héttel az ovi előtt lett szobatiszta, és sohasem kellett kérdezgetni, hogy kell-e pisilni.

A másik manó 2,5 éves korában már nem szerette a pelust, de olyan elmélyülten tudott játszani, hogy gyakran becsorgott az eleje. Gyakran a kérdezésre is letagadta, hogy pisilni kell, hogy még egy kicsit autózhasson. Aztán lóhalálában szaladt a bilihez, mert már alig bírta tartogatni. De a játékot holmi pisilés miatt nem akarta félbeszakítani...

2013. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!