Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Már lassan két hónapja nincs...

Már lassan két hónapja nincs pelus, de a pisi eleje majdnem mindig bemegy?

Figyelt kérdés

Kisfiam éjjel már sosem pisil be, de nappal még majdnem minden pisi eleje becsurran. Már csak 3 hó van az oviig. Tudom, hogy csak türelem, meg is van. Nincs megszidva sosem, csak mindig elmondom, hogy legközelebb majd szóljon előre, de nagyon ügyes volt, hogy a többit tartotta.

Ugye elég lesz ez a három hónap a teljes szobatisztaságra?

Köszönöm


2013. aug. 1. 18:00
 1/3 krisztivan ***** válasza:
Elég lesz.Nyugodj meg és ha nem görcsölsz rá és nem szólsz neki hogy hamarabb szóljon akkor neki is könnyebb lesz.Én is ezt csináltam,aztán mondtam egyszer hogy le sz..om. Azóta nincs pisi eleje a gatyában:-)) Meglesz meglátod,nagyon ügyes a kisfiad:-))
2013. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jól estek a szavaid!

Szép estét!

2013. aug. 1. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Addig minden rendben lesz, nyugi! :)

Nekem is ennyi idősen lett szobatiszta a lányom. Nagyon nehéz dolog ez neki, hiszen eddig egész életében /:)/ gondtalanul pisilhetett, most pedig már ügyes nagyfiú, de "ezer a dolga", és lehet hogy az utolsó pillanatig kivár és csak akkor szól, amikor már nagyon-nagyon kell, ezért az a becsurranó pár csepp. Nálunk legalábbis emiatt volt.

De 3 hónap alatt szépen elrendeződik ez. Nagyon jól teszed, hogy sosem szidod meg, nehéz dolog ezt neki még kordában tartani, de minél több a biztatás és a dicséret, annál könnyebben és ügyesebben megy majd. Minden jót!

2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!