Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Melyik mosható pelenka a legjobb?

Melyik mosható pelenka a legjobb?

Figyelt kérdés
anyukák akik moshatóztok, melyiket használjátok, mik a tapasztalatok? nem tudom melyiket válasszam akkora a kínálat a piacon!

2013. nov. 29. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nincs babánk (csak szeretnénk), de az ismerőseim a Fuzzibunz-t istenítik :) Nem a legolcsóbb, de az egyik legjobban alakítható (mert a lábaknál állíthatod a gumírozást és adnak pótgumit is) és nagyon kényelmes szerintük és szép színekben van. Én is mindenképpen kipróbálom, ha lesz babánk :)
2013. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tetra pelenkát hajtogatok econobum vagy bambinex külsöbe. ez a legolcsóbb megoldás,nekünk bevált. most kötnek nekünk gyapjú külsõket is,azzal annyi macera van,h hat hetente lanolinozni kell.
2013. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim, a beszerzés sorrendjében:

1. Műszálas Babyland pelenka: A legolcsóbb típus, 990 darabja a Vaterán, nekünk nagyon nem jött be, eresztett. Pedig szép.

2. Monapel: Ez már egy fokkal jobb volt, minőségi kifogásaim nem voltak ellene, de hatalmas csomagot képzett a baba popsiján, és egy idő után a tépőzárja is eldeformálódott. Egy évig használtuk.

3. Csimota: Nagyon szép pelus, egy magyar anyuka varrja kisvállalkozásban, így nem annyira ismert. Az elején párszor átázott, de néhány mosás után javult a nedvszívóképessége, azóta semmi baj vele. Ebből van most a legtöbb nekünk, nagyon szeretem.

4. Pop-in: Ezt nagyon sokan favorizálják, én nem szerettem, bevágott a lányom combjánál. Eladtam.

5. Popolini: Most épp ezt használjuk a Csimota mellett, szeretjük, nagyon jó minőségű, még soha nem volt vele baleset.


Ezek közül a Monapel, a Csimota és a Popolini olyan, hogy külön külső van hozzá, a Babyland zsebes, a Pop-inbe pedig bele lehet patentolni a betéteket.

2013. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!