Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bosszubol bekakil majdnem 3...

Bosszubol bekakil majdnem 3 evesen mindennap bekakil, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 honap mulva lesz 3 eves a fiunk, augusztus vegen kezdtuk a szobatisztasagot, egesz jol ment, csak a pisi eleje csorgott be az elejen, a kakilassal nem volt gond. Tobb, mint egy honapja ezzel sem volt baj, teljesen megbiztunk benne, tema sem volt ez, egyedul, hogy indulaskor kotelezo pisilni, ezt kellett neha tudatositani, de egyebkent magatol ment es intezte. Csaladi napkozibe jar, ott sem volt problema, csak szeptemberben (amikor a szibatisztasagot amugyis kezdtuk), de hosszu hetek ota ott sem. Erre 9. Napja minden nap bekakil a gatyajaba, teljesen tehetetlenek vagyunk. Alvas helyett, alavsidoben. A csanaban is, itthon is. Mi a fenet csinaljunk??? Soskzor nem alszik a csanaban sem, itthon sem akar, vagy emiatt vagy mas miatt, nem tudom. A csaladunkban sem tortent semmi valtozas, a csanaban sem erte allitolag semmi, nem tudom, teljesen el vagyunk keseredve. Bocs az elutesekert, iszonyu ideges vagyok.
2014. nov. 9. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha te nem dolgozol hanem otthon vagy lehet így bosszulja meg hogy lepasszoltad. Úgy érezheti hogy cserbenhagytad.
2014. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
nem hiszem, hogy bosszúból.. Nálunk is volt három évesen egy kis visszaesés, de ovikezdésre (akkor három és fél éves lett) realizálódott. De bizony két hónapig vagy bekakilt, vagy visszatartotta. Nekem is csanába járt, én arra tippeltem, hogy kisebb gyerekek jöttek a csanába, és azok pelusosak voltak, azokat utánozta. Amikor kivettük a csanából, és átment oviba, azután múltak el a gondok.
2014. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok - lehet, hogy át kellene tennetek oviba lassan, és akkor elmúlnának a gondok.
2014. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolnék bosszúra. Nálunk az ovikezdésnél volt visszaesés a szobatisztaságban mindkét lányomnál. Szerintem ne csinálj ügyet belőle. Nálunk ez segített, és magától rendeződött a dolog. Talán annyit lehetne, hogy alvás előtt ráülteted a bilire, vagy Wc-re, és utána fekszik le.
2014. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alvas elott raultetjuk. Kakil. Majd bemegyunk a szobajaba, puszi, stb es erre igy bekakil a gatyajaba. Ezert gondolom, hogy bosszu.

Tanacstalan vagyok, hogy visszaadjuk-e a pelenkat vagy sem. :(

2014. nov. 9. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Pelenkát semmiképp ne add vissza. (2-es válaszoló vagyok). Én sem adtam vissza, egyszerűen megunja, hogy mindig kakis a bugyija:)
2014. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezért vagy iszonyú ideges? Bosszúból kakil be?! Ezt te sem gondolod komolyan, ugye:S


Legyél türelemmel hozzá, előfordulhat visszaesés.

2014. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy fáj neki a kakilás? A lányomnál volt, hogy szépen szólt, hogy kell, majd sírt, hogy ő nem akar kakilni. Mindig bekakilt. Majd levittem orvoshoz és megkérdeztem mit lehetne csinálni. Ő javasolt egy krémet és az megoldotta a gondott. Szerintem próbáld kenni valami kis hámosító krémmel, mert lehet felszíni sérülése ami csípí és nem mer kakilni.
2014. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!