Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy lesz a bölcsiben? Tapaszt...

Hogy lesz a bölcsiben? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 év 1 hónapos. 2 hete nincs rajta pelus, se éjjel, se nappal. Viszont nem beszél még, általában csak kiabál, hogy Anyaa! és fogja a kukiját, én kérdezem, hogy pisilni kell-e, ő bólogat és megyünk és pisini/kakilni.

Viszont így nem tudom, hogy lesz a bölcsiben....


2015. aug. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet nálunk is, semmi gond a bölcsibe még motiválja is a többi gyerek, hogy wc-be pisilnek. Elég hamar megtanult állva pisilni pedig csak 1-szer próbáltam, akkor nem akart, aztán gondolom a bölcsibe láthatta, mert van pár gyerek aki állva pisil.

Ne aggódj, csak szólj a gondozónőknek, hogy hol tartotok ezzel kapcsolatban. Meg váltóruha legyen mindenképpen.

2015. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye off-kérdésért, de olyan nem szokott előfordulni, hogy a lányoknak megtetszik az állva pisilés és harcolni kell velük, hogy ők ne úgy pisiljenek?
2015. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk amúgy is kérik, hogy legyen 3 váltóruha, abban nem lesz hiány.

Remélem igazad lesz, és nem lesz visszafejlődés. Már az összes pelust elajándékoztam :D

2015. aug. 5. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:

bölcsődei dolgozóként: nem szokott előfordulni, hogy egy szobatiszta gyerkőc visszaszokjon a pelenkára :) úgyis beszélgetni fognak veled a gondozónők, elmondod nekik, hogy jelzi ha wc-re kell mennie és semmi gond nem lesz :)

- nálunk egy lány se akart állva pisilni, tudták, hogy a lányok ülve pisilnek :)

2015. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. aug. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!