Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák milyen praktikákkal...

Anyukák milyen praktikákkal sikerult a bilireszoktatás?

Figyelt kérdés
Nálunk ez ugy megy, hogy ha nincs rajta pelus nem pisil be, nem kakil be. Vissza tudja tartani. Arra is nehezen zedtem ra, hogy vegyuk le a pelust a 40 fokos melegben...Csak nem akar sem bilibe, sem WCbe pisilni, kakilni. Raul, de nem megy neki. Ha raadom ujra a pelust, mert latom nagyon szenved, azonnal pisil, vagy kakil is bele, ami eppen kell neki. Nem akarom kenyszeriteni sem, mert attol meg inkabb beporog...
2015. aug. 11. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Még hagyd, nem érett meg rá. Nálunk is ez volt, ha levettem róla a pelust, akkor visszatartotta, képes volt hosszú órákig tartani. Ahogy visszaadtam a pelust már pisilt is. 3 éves kora előtt 2 héttel levettük a kertben apuéknál a pelenkát, onnantól szól ha pisilnie, kakilnia kell, sőt már maga megy pisilni (3 éves múlt 2 hónappal) és azóta egy baleset sem volt. Próbálgasd, de ha visszatartja, akkor ne erőltesd.
2015. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, csak gondoltam haladnunk kellene mar, mert januartol oviba megy. Igaz addig meg van ideje... :-)
2015. aug. 11. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor praktikáztam, akkor azt értem el,hogy bár a bölcsiben már belekakilt a wc-ben, utána még ott sem akarta vagy 6 hónapig. Így kivártam. ÉN is hiszek benne,hogy meg kell rá érnie.

Aztán egyszer csak amikor már láttam,hogy lehetne egy kicsit próbálkozni (kakinál elbújt, de előtte szólt,hogy kell neki stb.) akkor levettem róla a pelust. A pisinél is akkor már néha szólt,hogy kell, de nem mindig. Gondoltam, max. megpróbáltuk. Egy baleset volt az első nap és utána semmi!

2015. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!