Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan vegyem rá hogy szoljon...

Hogyan vegyem rá hogy szoljon ha pisi lesz?

Figyelt kérdés
25 hónapos a kislányom nagyon értelmes, okos, de a szobatisztasággal hadi lábon állunk. Pelust csak alváshoz, vagy ha valahova megyünk, akkor adok rá , amugy bugyiba van. Kérdezem tőle h lesz-e pisi de nem válaszol. Ugy szoktam h mikor gondolom h pisi lesz ráültetem a bilire és olyankor szokott is egyböl pisilni. Amugy csak akkor szól már ha bepisilt. Mit csináljak?
2015. aug. 24. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, mert ennek így köze sincsen a szobatisztasághoz. Éppen csak 2 éves múlt, hová sietsz?
2015. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
Vársz, hogy megérjen rá. Lehet hogy nem tudja még visszatartani. Mi is pont a szobatisztaság fázisában vagyunk. Amikor bepisil, akkor mindig mondom neki hogy elmondom a kis barátnőjének. Meg figyelem a jeleket. Ha fogja a kis kukacát (fiam van) akkor tudom hogy pisi lesz, és mondom neki hogy most pisilni kell.
2015. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De amugy őt is zavarja, mert ha pelus is van rajta éjjel is felkel és szól, h anya bepisiltem. És szerintem érzi is ha kell neki mert olyankor már ő is fogdozza a gotyójàt és olyankor szó nélkül rá ül a bilire és pisil. Csak mikor épp nem érek rá ugy figyelni rá, akkor történik baleset. Ha és a kakit van ugy h megmondja
2015. aug. 24. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érett még rá, várjatok pár hónapot.
2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mumusan ***** válasza:
Türelem :)
2015. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd még. A szobatisztasággal,ha érett rá a gyerek nem kellene kínlódni. Akár egy hét alatt az lehet. De ehhez az kell,hogy felismerje az ingert, és tudja is tartani egy picit. Aztán nyilván egyre tovább tudja majd tartani.
2015. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy szobatiszta legyen, az is kell, hogy az ingert időben érezze. Ezt még a te gyereked nem tudja, nem érzi, éppen ezért még nem érett a szobatisztaságra!

Hagyni kell!

2015. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!