Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil megint be?

Miért pisil megint be?

Figyelt kérdés
A fiam három múlt márciusban,későn kezdte el a szobatisztaságot ,de végre a nyár elején rákapott!!Szépen is haladtunk de valami miatt mostanában egyszerűen nem megy el wc-re totál tanácstalan vagyok eddig ment sietett ráült most a kisgatyóban végzi el.Nagyon para vagyok mert a gatyós napoknak nem sokára vége van és több réteg ruhával azért már nehezebb.Mennénk szeptemberben oviba is de igy nem tudom valami tanács hasonló cipőben járó anyukáktól_?válaszokat előre is köszönöm.

2016. aug. 9. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus visszaesés a szobatisztaság első heteiben. Azzal teszed a legjobbat, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy a vécébe végezze a dolgát. Persze, ne erőszakkal, hanem praktikákkal. A fiamnak is volt egy kis visszaesése az elején, kitapétáztam a vécét szép és vicces képekkel, amelyekről tudtunk beszélgetni közben. Volt, hogy tableten mesét nézhetett addig, amíg kakilt. Sőt, olyan is volt, hogy én pisiltem először, Ő pedig lepisilhette a pisimet /bocs, ha undi, de Neki jó móka volt, és arra ösztönöztem, hogy utánozzon engem a vécézésben/. Szval találj ki praktikákat és vedd rá, hogy a vécét használja. Ne hagyd rá!
2016. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!