Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Gyermeket érdemes szabadon...

Gyermeket érdemes szabadon tartani?

Figyelt kérdés
Nem az a család voltunk aki gyerekkorában meztelenül szaladgált,igaz változnak az idők és a szokások.ti mit gondoltok erről a tény állásról?Szerény személyem azt hogy, család na meg az élet válogatja annyi ház amennyi szokás úgy vélem bár lehet vitatkozni e témárról.

2016. nov. 23. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

nem. a ruha tartja a testmeleget, nincs nyár.


(tartani amúgy utyát szokás)

2016. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mit szeretnèl kérdezni?


Hogy meztelenül legyen a gyerek?

Szabadon tartani kutyát szoktak, kint a kertben póráz nélkül.....

2016. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Az én fiamon 40 fokban is van legalább gatya,meg póló,de néha rövidnadrág is. A szomszédban meztelenül vannak a gyerekek(3évesfiu,7 éves lány) nekem is mondták hogy vegyem le a ruhát,semmi baja nem lesz,de az biztos,hogy nem fog meztelen lenni amig én vagyok az anyja.
2016. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A miénk imád meztelen lenni, de csak házon belül engedem. Tengerparton is minimum egy bugyi van rajta, de inkább fürdőruha. Itthon miért ne lenne pucéron? Mi is rengeteget vagyunk meztelenül a lakáson belül a férjemmel.
2016. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Az egészséges társadalmi mentális szexuális higiéné kialakulásának alapfeltétele, hogy intimitását az ember saját maga alakítsa ki. Ha a gyermek meztelenül van nem alakul ki benne intimitás szféra, hiszen bármikor bárkinek bármit megmutat gondolkodás nélkül hiszen szabad. Aztán ha rossz kezekbe kerül majd gondolkodhat a szülő, hogy ez jó volt vagy sem. Én egyáltalán nem gondolom ezt helyesnek, még akkor sem ha a szabadelvűséggel egyetértek. Nőljön fel érzelmi értelemben stabilan ilyen szempontból és ha ilyen életre vágyik majd elmegy nudista strandra meg otthon meztelenül járhat kelhet. De meg ne szoktassa senki neki, mert nem az a természetes abban a világban amiben neki és mindannyiunknak szokásokhoz kell alkalmazkodnunk anélkül, hogy ezt megváltoztathatnánk. Vagy kakukktojás lesz belőle. Jó az? Nem.
2016. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
én tesómmal kisgyerekként nyáron a nagyszülők kertjébe pucéron pancsoltunk a gumimedencébe, rohangáltunk, huu sőt vannak fényképek is ahogy a Tiszába játszunk meztelenül.Hát nem felháborító?mindjárt elszégyellem magam. Nem lettünk magamutogatók, se szatírok, egészséges emberek lettünk.
2016. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom mindenki csinálja ahogy gondolja!


Nálunk a családban ha volt kisbaba annak idején, nagynéném fürdés előtt engedte kicsit a meleg szobában hogy legyen meztelenül a gyerek. Hagy élvezze. Nyáron, otthon az udvaron nagyon ritkán, inkább a medencében. De mikor nagyobbak lettek már kisgatya volt rajtuk.


Az én lányom nem volt meztelenül az udvaron kicsinek sem, kisbugyi volt rajta akkor is. Pedig még szomszédok se voltak. Valahogy nem jött magától. De ettől függetlenül amúgy itthon a lakásban mi is szoktunk a párommal meztelenül lenni alkalomadtán, pláne nyáron, vagy ha megyünk fürödni, vagy kijövünk. A lányunk mégsem akar meztelenül lenni bárhol is.

Viszont érdekes mert a párom nem akar meztelenül fürödni a lányunkkal, neki ott a határ.

Míg egyik ismerősömnek lett egy új párja, a lányának nem volt vér szerinti apja, mégis együtt fürdött a kislánnyal. Nagyon szerette. Mégsem volt semmi.

Szerintem mindenki csinálja úgy ahogy neki tetszik! Egy a lényeg, hogy a kicsinek ne legyen kényelmetlen, kellemetlen. Se hogy őneki kell meztelen lenni valaki előtt, se hogy a felnőtt meztelen előtte.

2017. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyermekünk részére szabadelvűség meg lesz engedve későbbiekben milyen következménye(i)lesznek,ha Ám máskét akartam fentlévő kérdést kiírni hogy érthetőbb legyen admintol fejmosást kaptam ( Meztelenvs valami)nyelbezetett akartam használni.Köszönöm az eddigi válaszokat
2017. febr. 7. 15:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy dolgot nem értek,Romáknál(cigányoknál)csak meztelenség az úr akkor náluk nem a szabadelvűség van a pályán inkább nem töeöldömség?Se kis gatya,meltartó még talán egyszál poló sincs ami a nemi suervet takarná nem akarom bántani őket csak ezt látom
2017. febr. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!