Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pisiszagot mivel szeditek ki...

Pisiszagot mivel szeditek ki a ruhából?

Figyelt kérdés
2 naponta mosok. Napi 3-4 nadrág kerül kisebb-nagyobb folttal a szennyesbe, de hiába áztatom előtte. A gép előmosással kezd+ intenzív 40 fok. Ariel vagy bonux folyékony mosószer+lenor vagy cocolino öblítő. Száradás után mégis pisiszagú a ruha. 60 fokon kiszedi, de úgy tönkremennek a ruhák.
2016. nov. 28. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
én is 40 fokon mosom a ruhákat de nekem még soha nem maradt pisi szag bennük... nem lehet hogy túl sok ruhát teszel be a mosógépbe és nem tudja rendesen átmosni? mást nem tudok elképzelni..
2016. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak arra tudok gondolni, mint az első, hogy túlterhelt a mosógéped. Én is minden 40 fokon mosok, nincs előmosás, ha nagyon koszos egy kis vanishbe előáztatom, de ennyi, még soha nem marad koszos, pisi szagú stb, pedig még a babaruhákat is így mosom.
2016. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is fura, már áztatás után sem szabadna pisiszagúnak lennie. Egyébként ha áztatod is, teljesen felesleges az előmosás.

Áztasd ecetes vízbe a pisis nadrágokat, az ecet nagyon jól szagtalanít. Vagy mosás közben valamelyik öblítőfázisnál (de ne az utolsónál) önts a gépbe egy kis ecetet, de szerintem is inkább az a gond, amit első írt, vagy a gépeddel van probléma.

2016. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is 40 fokon mosok, hasonló termékekkel, mint te (Ariel, Coccolino) de még sose maradt pisiszagú egy ruha sem. Pedig én még előmosást se használok.

Én is az előttem szólókhoz csatlakozom: talán túlpakolod a mosógépet és emiatt nem lesz jó illatú.

Főleg azért furcsa, amit írsz, mert még be is áztatod előtte. Szerintem már annak el kellene vennie a szagot.

2016. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel, nem szabadna pisiszagunak maradnia. Jo az a mosogep ?

Es mi lesz mindig pisis ?

2016. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

6 éves a gép, hát el tudnék képzelni jobbat is, de nem hiszem, hogy ez a gond. Nem pakolom túl.

Érdekes, hogy a pamutbugyikon nem érzik, de a polár bemelegítő rendesen büdös maradt.

2016. nov. 28. 15:34
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyennel beállítok a gyerekorvoshoz vajon hülének néz, kér vizeletvizsgálatot?
2016. nov. 28. 15:35
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez NEM orvosi probléma, hanem mosástechnikai. Ha ezzel megkeresel egy orvsot, akkor - JOGOSAN - hülyének fog nézni.
2016. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha büdösebb mint az átlag, az utalhat húgyúti fertőzésre, de azt a szagot is ki kéne tudnia venni a mosásnak.

(Mondom ezt úgy, hogy VUR-os baba anyjaként sokszor voltunk HUTI-val kórházban is).

2016. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Takarítsd ki a gépedet (két üveg ecete 90 fokon), aztán ha nem segít, és továbbra is érzed, válts mosószert, vagy öblítőt.

Szerintem te valami más szagot érzel, kizárt, h áztatás, előmosás után is érzed, de csak bizonyos ruhákban....

2016. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!