Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Egy 20 hos kislany meg tenyleg...

Egy 20 hos kislany meg tenyleg nem erett meg a bilire?

Figyelt kérdés

Erdekli hogy mi tortenik a wcben, utanam jon, o is kitorli a papirral az alsofelet persze pelusban.

Megnezi hova tunik el a pisi a wcben es ennyi.

Nem szol, hogy pisilni kell ja nem is tud beszelni.

Ha bekakil azt se mutatja ..

Eleg sokszor pisil szoval nem ugy mint mi felnottek, hogy 2 orankent..

Nem erett ra ugye?


2017. júl. 6. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A te 20 hósod nem érett, ami nem baj (az én 22 hónaposom se az).

Egyébként kb. 18 hónaptól lehetséges hogy valaki érett legyen.

2017. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem
2017. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan 20 hós aki érett, a te lányod még nem. Majd ha tud szólni, hogy pisilni kell, vagy ha szólt hogy bekakilt, akkor gondolkozhatsz a bilin.
2017. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tied nem. Az en 2 evesem sem. A baratnom fia 17 honaposan levette a pelenkat es onnantol wc be pisilt, egyetlen baleset nelkul.

Valtozo, de a nagy atlag 2,5-3 ev.

2017. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem érett csak érdeklődő. A környezetemben 2 éves kor előtt senki nem lett szobatiszta. Bátyám gyerekei 3 évesen lettek azok. (a fiú éjszaka még 3,5 évesen is bepisilt)

Anyukám nekem viszont mindig meséli, hogy én 18 hónaposan napközben már szobatiszta voltam, de ez még szerinte is nagyon ritka.

2017. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nahat ez nem semmi, es mi van akkor ha 3 evesen meg nem szobatiszta akkor nem veszik be oviba 😕

Legalabbis nalunk alapfeltetel.

Akkor nem veszik be?

Mert en 2 es haromnegyed evesen akarnam beadni oviba, na de ha nem lesz szobatiszta akkor nem veszik be 😕

Anyukam nekem is mondta, hogy mar reg szobatisztanak kene lennie a lanyomnak mert en egy evesen mar az voltam ..

Ezt erosen ketlem, szerintem csak az volt hogy amikor pisiltem akkor alam tettek egy lavort vagy valamit. Mert regen ez volt a divat.

2017. júl. 6. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Még 2 éves sincs, ne aggódj az ovi miatt! 🙂 Én kisfiam is kb ugyanitt tart, 20 hónapos ő is. A szomszéd kislány is ennyi idős, ő pl már szól, ha kaki lesz, és wc-be kakil. Ő korábban érett erre, de a mieink még nem. Én nem erőltetem, még kicsi, ráér.
2017. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányom októberben múlt 2 éves. Nyárra terveztem, hogy "neki esünk" a kérdésnek, de februárban úgy döntött, hogy nem akar pelust. Nagyon szépen haladt, délutánra ágytiszta lett, áprilisban született a húga, az kicsit visszavetette, de mostanra rend van. Éjszakára is ágytiszta. Max. akkor van baleset, ha nagyon belefeledkezik a játékba, de az is csak becsurrantás, nem a teljes adag.


Ráérsz még, van 1 éved. Azalatt bőven sikerülni fog. Mindenképp alap, hogy jelezni tudja az ingert.

2017. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!