Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tapasztalt Anyukák légyszíves...

Tapasztalt Anyukák légyszíves leírnátok hogyan tovàbb?

Figyelt kérdés

Kisfiammal elkezdtük a szobatisztaságot. Reggel leveszem ròla a pelust, nagyon ügyes, pár napja baleset sem tőrtént. Déli alváshoz sem adom rá, akkor is szépen visszatartja.

Viszont rengeteget sétálunk délelőtt és délután is több òrát, és ilyenkor nem tudom mi legyen hogy csináljam. Eddig adtam rá amikor elmentünk itthonròl. Egyszercsak levegyem, hogy mostantòl nincs?

Bocsánat ha hülye a kérdés de itt megállt a tudomány.

Attòl tartok, hogy csak pár mp-ig tudja tartani.

Ti hogy csináltátok? Köszönöm


2018. máj. 6. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2018. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Augusztus végén lesz 3.
2018. máj. 6. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Sokaknak nem tetszik majd a válaszom.

Sétánál, játszótérnél se adtam rá vissza a pelust. Jelezte h pisilnie kell, és futottunk... tudtam h hol tudunk bemenni pisilni. ahol tudtam h nincs semmi, maradt a bokor töve. Napról napra egyre jobban bírta tartani. 1-2 hétmúlva már simán haza jutottunk balesetnélkül. Kb 20 perc.

De váltó ruha stb mindig legyen nálad.

2018. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm 3-as én is így gondoltam, hogy îgy kellene csak nem voltam biztos benne. Akkor így pròbálom. Ment a zöld kéz.
2018. máj. 6. 10:43
 5/9 A kérdező kommentje:
És a kakinál?
2018. máj. 6. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A kakit azért jobban vissza tudják tartani, jó esetben nagyjából beállt már a napi ritmusa is, legalábbis az enyémek általában reggel kakiltak, utána indultunk el. Megoldás lehet egy tartalék pelus, hogy ha nincs más megoldás, gyorsan ráadod, de ezt nem szerették már ebben az időszakban. Én anno hosszabb kirándulásra, rokonlátogatásra stb. vittem magammal a kirándulós bilit, meg nedves törlőkendőt és nejlonzacskót.
2018. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kakival nem volt gond. Pont ahogy elöttem írták. Megvolt h mikor szokott, akkor otthon maradtunk addig még sikerült neki. Nem volt olyan helyzet h kakilnia kellett vola, séta, miegymás közben. De lehet h azért is mert azt nem akarta máshol végezni
2018. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt a fiam, amikor eljött az a nyár, hogy gondoltam, le kellene szokni a pelusról. Hát bizony nagytáskával és 3 váltás ruhával jártunk mindenhova. Mert ugyan szólni szólt, de sokszor csak másodpercekkel előtte... vagy ha nagyon belefeledkezett a játékba, akkor bizony becsurgott.

Egy darabig olyan játszótérre jártunk emiatt, ahol nagyon kevés kisgyerek fordult meg, hogy nehogy problémázzanak ezen más anyukák.

Nem is tudom már, összesen talán 3-4 hétig voltak ilyen gondjaink, aztán szépen kialakult a dolog.

2018. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kakit én is ki tudtam számolni, hogy mikor jön. Illetve azt azért már a kicsi gyerek is vissza tudja tartani (akár 1-2 órán át is), nem úgy, mint a pisit.
2018. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!