Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 9 hónapos baba szobatisztaságr...

9 hónapos baba szobatisztaságra tanítása?

Figyelt kérdés

9 hónapos fiam leveszi a pelenkát. Ha úton vagyunk és vastag overál is van rajta, akkor természetesen nem tudja, de itthon, egy sima body, rajta nadrág alá benyúl és kicsatolja, aztán addig forog, rugózik amíg le nem esik valahogy. Aztán pisil bele a világba. Egy hete ezért bugyipelenkára váltottam, de tegnap este azt is letépte már..


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. nov. 26. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja es hasfajos, nehezen kakilos babanal is nagy segitseg, az ec-zos pozban sokkal konnyebben ki tud jonni a kaki, meg a pukik.
2018. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

7-es vagyok.

Nyilván nem arra értettem a szobatisztaságot, hogy én viszem és ültetem rá. Ezzel hozzászokattam. Fél éven belül ő már magától jelzett, hogy mennie kell. Tudta hol a bili, és ment. És tartotta, ritkán volt baleset. Nem ez a szobatisztaság?

Érdekes, mikor én kicsi voltam, abban a világban nőttünk fel, ahol egy évesen már szobatiszták voltak a gyerekek. Nem voltak ilyen kényelmes pelenkák, a szülők törekedtek arra, hogy minél hamarabb önállóak legyünk ezen a téren. És bejött. Egy évesen én is már mentem a bili után. És nem volt ritkaság.

2018. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!