Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen overált, vagy meleg...

Milyen overált, vagy meleg ruhát adtok a fiú gyermeketekre ilyen hideg időben, hogy. A pisiltetés könnyebben menjen?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt kimegyünk, elküldöm pisilni. Olyan sokat nem vagyunk kinn ilyen időben, hogy kelljen neki. Ha egyszer mégis történne ilyen, és messze lennénk minden wctől, akkor sem látom leküzdhetetlen akadálynak, sem overálban, sem dzseki+pufinadrág esetén.
2018. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is elküldöm pisilni, de kényszeríteni nem tudom, hogy pisilj, nem mindig pisil olyankor, mert nem kell neki. Ma pl. pisilt mielőtt elindultunk, de rájött megint és mire kicsomagoltam késő volt.
2018. nov. 29. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Pár hét, és tudni fogja annyi ideig tartani, míg kicsomagolod. Nálunk is ősszel kezdődött a szobatisztaság, mégis már nincs ilyen gondunk. Szerintem ez nálatok is átmeneti probléma lesz. Talán overálból kicsit könnyebb a vetkőzés egyébként.
2018. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!