Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tuti modszer szobatisztasagra?

Tuti modszer szobatisztasagra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a türelem volt a tuti.
2019. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Megvárod, amíg idegrendszerileg megérik rá. Ettől jobb tipp nincs. Ha felismeri az ingert, azt időben tudja jelezni és ha szükséges, akkor vissza tudja tartani, akkor érett a szobatisztaságra. Ha ezeket még nem látod együtt, akkor még nem érett rá és a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog szobatiszta lenni. Ez eltarthat akár 2,5-3 éves korig.
2019. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Gumipókozd rá a WC-re.
2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat lehet meztelenül a gyerek. Ha ezt nem élvezi a gyerek, akkor ott valami el lett rontva. Nem lesz 3 éves kora előtt szobatiszta.
2019. júl. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem, es ne sürgesd. Ha megérik rá, mrnni fog. A nagyfiamnál sose használtunk bilit. 2 év 7 hónaposan azt mondta, hogy ő már nagyfiú, nem akar pelenkát. Inkább szól. Tél vége volt. Én nyárig húztam volna a macera miatt, de levettem a pelenkáját. Az első héten kb 2x csöppent be neki, es ennyi. Azóta szobatiszta. Éjjelre 3 éves korara lett szobatiszta. Bar abban vannak hullámvölgyek-van hogy 1 hetig kell pelus, utána 3 hétig nem. A kisfiam most 2év 9 hónapos. Most van az, hogy rajta van a pelenka, de kifut az udvarra a kavicsokra pisilni :) Semmit ne erőltess! Felesleges
2019. júl. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron ne legyen rajta alul semmi, és ha látod, hogy készülőben van valami a bilire húzod. Legyen mindig elől a bili, és akkor ő is rá tud ülni, amikor csak akar.
2019. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!