Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Repülőútra visszaadjuk rá a...

Repülőútra visszaadjuk rá a pelenkát?

Figyelt kérdés

Kislányom jún. eleje óta napközben nem használ pelenkát. Mindig szól, ha WC-re kell mennie, soha nem volt baleset, a délutáni alvásnál sem. Éjszaka még kap bugyipelenkát, néha még előfordul, hogy bepisil, nem tud időben jelezni.

Két hét múlva repülővel megyünk nyaralni. Ki hogy oldotta meg ilyenkor a hosszabb utazást? Mentünk már autóval, de akkor meg tudtunk állni, ha kérte. A repülőtéren pl beszállásnál, nem midnig oldható ez meg. A bugyipelenkát már most is alig akarja felvenni éjszakára.


2019. júl. 15. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A repülőn van wc. Ne add vissza rá. Miután szobatiszta lett a lányom, akárhova mentünk, nem adtam rá, egy esetet kivéve, amikor majdnem 5 órát utaztunk buszon, amin nem volt wc, és annyi időre sehol sem álltunk meg, hogy elvihessem. De nem pisilt, kibírta. Ha megoldható wc-re vinni, akkor nem szabad rá visszaadni.
2019. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adnék, készíts váltóruhát kéz alá, a gépen teríthetsz alá egy vízhatlan eldobható pelenkázóalátétet, biztos, ami biztos, de én már nem zavarnám össze a pelussal.
2019. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem adnám.

Mi nem oldható meg a repülőtéren?

Elvinném szépen beszállás előtt, mint ahogy én is mindig elmegyek az utolsó pillanatban. És a repülőn is van wc.

2019. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze van WC a repülőn, de nem mindig lehet használni. Nem egyszer volt, hogy viharba került a repülő, és becsatolt övvel ültünk egy ideig. A beszállás előtt is hosszú sor van, elég sokat kell várakozni a sorban. Onnan nem lehet elrohanni a WC-re mert állhatunk a sor végére :)

Hétvégén volt 2 éves a kislányom, ezért sem bízom még benne annyira. De pelenkázóalátét jó ötlet, azt viszünk majd magunkkal

2019. júl. 15. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a kortól függ, hogy meddig bírja, de ha ő nagyon gyakran jár ki, az más. Én a lányomból indultam ki. :) Április vége óta szobatiszta és én gyakrabban járok ki, mint ő. Ha megyünk valahova, tuti, miattam kell előbb wc-t keresni, nem miatta. Így rá nem adnám vissza ha ma indulnánk.
2019. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy én bizonytalanabb vagyok, mint ő! :D
2019. júl. 15. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azert legyen keznel pelus is mert a repulon is altalaban mikor fel lehet allni,mindenki megrohamozza a wc-t. Tobbszor volt,hogy 10-15 percet varnom kellett mire bejutottam wc-re
2019. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Én ráadnám. Szerintem ettől még nem esik vissza.
2019. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

En raadnam, de mondanam neki, h szolljon ha kell, megyunk a wcre!


Repulon kb mindenki felszallas utan elmegy pisilni, valoszinuleg azert mert felszallas elott mar nem jutott ra idejuk, na most akkor ezt egy 2evessel emg nehezebb kivitelezni....

A szeket vagy a folyosot meg osszepisilni, nagyon ciki lenne.

Irom ezt ugy, h eleg sokat ultem mar repulon.

2019. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Kis gyerekkel a WC előtti sorban szerintem nem akkora tahóság előre kéretőzni. Mindenki tudja, hogy ők még nem bírják annyira. Persze akad, aki nem és akad, aki beszól... őket le kell "kezelni" a témába illően.
2019. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!