Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom két napja nem...

Kislányom két napja nem hajlandó csak éjszaka egyszer mellből szopizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért alakulhatott ez ki mert, nem volt elég tejem és tápszerrel pótoltam (cumisüvegből)?

De mostanára hogy van elegendő mennyiségű tejem,így azt szeretném ha csak szopizna,de nem hajlandó csak ordít mint egy sakál, ha odafordítom a mellre.

Most fejek és azt adom neki oda cumisüvegből? Vagy az is baj lehet,hogy nagyon ömlik a szájába a tej, mert amikor fejem csak úgy spriccel.

Ha ha nem tudna szopizni akkor soha nem szopizna,de éjszaka mindig szopizik , és akkor elegedő mennyiséget is gyorsan ügyesen.

Hogy van ez?

Járt már más is így mint én?


2008. nov. 15. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor alakult ki,amikor kevesebb lett a tejem,és tápszerhez nyúltunk.A tejci nem jött vissza,egyre kevesebb lett,és annyira jól sikerült a cumisüvegből evés,hogy már nem is fohgadta EL A CICIT,CSAK ÉJJEL,DE AKKOR MINDIG.Lehet hogy nálad is ez van,de sztem ne add fel,legyél türelmes,és kitartómsztem nálatok még nem késő.
2008. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!