Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen modern fogamzásgátló...

Milyen modern fogamzásgátló módszerek vannak hormonok bevétele nélkül szülés utánra?

Figyelt kérdés

2,5 hete szültem és szeretnék képben lenni a 6 hetes kontrollra, hogy milyen lehetőségeim vannak.


Korábban tablettát szedtem elég sokáig, de a végén már hányingerem volt tőle (nem fizikailag váltotta ezt ki, hanem az agyamban a tudat, hogy megint be kell venni), így ezt nem szednék. Óvszer kilőve mindenképp. Spirállal kérdőjeleim vannak (szeretnénk még babát úgy 2 év múlva).


Mit javasoltok? Kiváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra! Előre is köszi!


2008. nov. 16. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pesszárium, hüvely gyűrű.A doki leveszi a méretet, s gyógyszertárban meg lehet venni. Ezeket mindig sex előtt fel kell rakni. Barátnőm használja, náluk bevált.

Én pharmatex hüvely tablettát használtam. Gyógyszertárban lehet venni recept nélkül, 10 db kis tabletta. Sex előtt egyet felteszel, az ott bent elolvad, s a spermákat hatástalanítja.

2008. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Spirál.
2008. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A spirált leveszik, ha babát akarsz és minden gond nélkül jöhet a baba. De kérdezz rá a nődokidnál.
2008. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én most a Depo-provera nevű injekciót fogom kiprobálni,remélem bevállik. :) Ezt 3 havonta kell beadatni.
2008. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelykrém. Nekünk nagyon bevált. A 6*1 darabosat érdemes venni mert az könyebben használható.
2008. nov. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!