Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes ezt az Avent ISIS...

Érdemes ezt az Avent ISIS mellszívó rendszert megvenni? Jó? Megéri? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem elég praktikusnak tűnik azokkal a kis pohárkákkal...de nem baj, hogy nem elektromos?Nekem tesóm azt mondta ne vegyek kézit, mert azzal csak szenvedés a fejés, de itt olvasgattam, hogy az elektromos meg nagyon fájdalmas is tud lenni az elején...szerintetek?


2010. júl. 15. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

nagyon jó de szerintem ne ezt vedd hanem azt aminek cumisüveg van az alján abba feji a tejet nem ebbe a pohárba.

jobban is jársz vele mert a brendonban 2990.-ért kapsz tejtartót ami kupakos és cumisüveg arra csak cumit kell venni és lesz egy csomó lehetőséged. ez csak akkor jó ha már hozzátáplálod a babát.


erről beszélek:

[link]

és ezekről:

[link]

olcsóbb mint a cumisüveg.

2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

oké,értem, köszi, de én azt hittem, hogy ennek az aventesnek is olyan a kialakítása, hogy a pohárkára rá lehet csavarni a cumit, így cumisüveggé válik...vagy nem??

És amúgy jól lehet fejni vele attól még hogy kézi és nem elektromos?

2010. júl. 15. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Én az elektromosat javaslom. Nekem volt kézi, egy hét után vettünk elektromosat, mert semmit nem ért. Nem fájt az elektromos sem, emiatt ne aggódj.
2010. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és elektromosba is van olyan aminek az alján lévő poharat, vagy üveget át lehet alakítani cumisüveggé?
2010. júl. 15. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Szerintem ha még nem fejsz (nincs még meg a baba) nem érdems elektromosat venni, mert nagyon drága, és lehet, hogy nagyon ügyesen fog szopizni a babaád, és csak nagyon keveset kell fejni. Nekem van 4 mellszívóm (!!!) tehát van tapasztalatom... nekem a acumisüveges van, nem sokat használtam (kb 10-szer) mert a kórházba azt mondták "nagy mellel nem lehet hazsnálni" No, én szépen egy sikertelen próbálkozás után, mikor belövellt a tejci félretettem, mert kaptam kölcsön egy medelát (amit nálunk a kórházba nagyon ajánlanak...)

Most hogy lassan 5 hónapos a babám, és nem szopizik, csak fejek neki (én tolttam el, asszem, mert adtam neki üvegből, mikor csak nyammogott-de ez más téma) szóval most kipróbátam... meleda mini elecrtic után maga a kényeztetés volt... szerintem szuper!!!!!!!

HA gondolod, amienk eladó... olcsón odaadom, 2 üveg-egy kicsi meg egy nagy van hozzá+ minden kellék... sőt, tudok adni hozzá ajándékba még egy aventes cumisüveget is!!!!

Privát üzibe megbeszélhetjük...

egyébként az aventes üvegbe nagyon jó melegíteni (cumisüveg-melegítővel is, meg mikróban is), a pohár meg kicsit instabil cumisüvegeztetéshez... én azokban tároltam a tejet a hűtőbe, de nem mindegyik zár tökéletesen.... van kicsi is meg nagy is...

Szóval ha érdekel a mellszívó, keress privibe!

2010. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

11:22 es vagyok...

Azért nem használtan sokat, mert már nem volt rá lehetőség... egyébként szerintem nagyon jó!Sajnálom, hogy félretettem, megúsztam volna lila mellbimbót :)

2010. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én azt használom amit írtál. A poharakra is rá lehet tenni a cumit. És később a hozzá táplálásnál, jobb a pohár mint a cumisüveg. (szerintem) Van, hogy úgy eszik a pici fiam. Szerintem jó, annak ellenére, hogy kézi. nekem bejött.

4hós kisfiú anyukája

2010. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

És köszi 11:22, hogy felajánlottad, de még nem döntöttünk milyet veszünk, ezt csak tegnap láttam, azért kérdeztem rá, még csak tájékozódom:)

2010. júl. 15. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a biztonság kedvéért vettem egy használt Avent kézit. Aztán a sors úgy hozta, hogy a kisfiam nem szopott, és a tejemet is a mellszívóval indítottam be. Én nagyon szerettem: könnyen szétszedhető, összerakható, kezelhető, tisztítható, és jó erős vákuumot tud csinálni. Nem volt szenvedés a fejés.


2 hónapnyi kézi fejés után már látszott, hogy a kisfiam nem fog szopni soha, és beruháztam egy használt elektromos Aventre. Ezzel a tejem mennyisége is nőtt, annival jobban szív, pedig kíméletesebb a bimbóhoz.


Az elektromost át lehet alakítani kézivé, van hozzá egy kar. Én azt javaslom, hogy kézivel kezdj, ha szükséged lesz mellszívóra. Azt könnyebb kezelni, azzal könnyebb megtanulni fejni, kiismerni mindkét melledet (mert eltérőek ám). Az elektromos akkor jó, ha hosszabb időn át kell nagyobb mennyiségt kifejned.


A kis pohárkákat adapterrel tudod a mellszívóhoz erősíteni. Hogy ez mennyire jó cumisüveg helyett, azt nem tudom, mindenestere olcsóbb.


Remélem, segíthettem.

2010. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, köszi.És akkor, hogyha megveszek egy kézit, és mégis úgy tűnik, jobb lenne az elektromos, akkor tudok hozzá olyan alkatrészt venni, hogy elektromosként tudjam hasznlni, vagy akkor egy komplett új elektromosat kell veni?
2010. júl. 15. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!