Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már hetek óta nem szoptatta...

Ha már hetek óta nem szoptattam a babámat, de a tejem nem apadt még el, akkor most szoptathatom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze! Mindenképp!


De miért nem szoptattál? Valami eü oka volt?

2010. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem szoptattam, mert napról napra egyre kevesebb tejem volt, a végén csak napi 20 ml.Nem sikerült visszahoznom, de az a 20 ml megvan, nem apadt el.Most sem fog valószínüleg visszajönni, de így is csillapítanám, illetve megnyugtatnám a babámat, mert ezekbe a melegekbe nagyon nyűgös:(
2010. júl. 16. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptasd ezerrel!!! :)
2010. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
47%

Persze-persze!!!

Sőt, szuper, hogy ez egyáltalán eszedbe jutott! :) Ha tudnád, hogy ahhoz a nagyon kicsi kisebbséghez tartozol, aki úgy is mellre teszi a babáját, hogy már csak nagyon kevés teje van... Pedig a szoptatás nemcsak az etetésről szól, hanem a nyugtatásról is, ahogy te is ösztönösen érzed! És mindekettő egyaránt fontos!

Szerintem sok anyuka bele sem gondol, hogy csak azért, mert (szinte) elapadt a teje, akaratán kívül még a szopizás élményét is elveszi a babától, ha többet nem teszi mellre... :(


Hátha újra visszajön a tejed..! ;)

2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!