Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már nem szoptatok, de...

Ha már nem szoptatok, de megmaradt a Cerazette-em (2 levél), beszedhetem? Ugyanúgy véd?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, 1-2 héten belül nem tudok szoptatni (már reggel is csak 50-eket eszik a babám). Sajnálom kidobni, ha már megvettem.
2008. nov. 18. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha már nem szoptatsz, a cerazette sajnos akkor nem véd semmit,csak szopik alatt hatásos!!
2008. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Csak szoptatás alatt véd.
2008. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még szoptatás alatt sem véd igazán, nem ám utána. Jobban jársz, ha eladod valakinek, akinek kell, te meg másikat szedsz (tegyél ki hirdetést a védőnőnél, gyerekorvosnál, biztos lesz rá vevő)
2008. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én bizony szedtem szoptatás után is, és nem lettem terhes. Szerintem kérdezd meg a védőnőt, vagy a nőgyógyászodat, ha biztosat akarsz tudni.

-Macska-

2008. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, abbahagyom a szedést, ha már nem szoptatok.
2008. nov. 19. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! "A Cerazette különbözik a többi POP-től, mivel a legtöbb esetben az adagja elegendő az ovuláció gátlásához. Ennek eredményeként a Cerazette fogamzásgátló hatékonysága igen magas. A kombinált fogamzásgátlókkal szemben a Cerazette alkalmazható olyan nőknél, akik nem szedhetnek ösztrogén tartalmú készítményt, vagy szoptatnak. Hátrány, hogy szedése alatt szabálytalan lehet a havi vérzés, előfordulhat, hogy nem is lesz havi vérzése egyáltalán.

A filmtableta a terhesség megelőzésére alkalmazható."

[link]

Szóval szerintem szedheted.

-Macska-

2008. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első válaszoló.Nekem orvos mondta hogy csak szigorúan szopi alatt szedjem,mert utána nem véd.Hát nem tudom,de én inkább betartottam.
2008. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!