Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már 1 hete nem szopizik...

Ha már 1 hete nem szopizik kislányom, akkor kell valamit tegyek, h ne gyulladjon be a cici?

Figyelt kérdés

Már csak elalváshoz kérte és akkor is csak max 1 percre, szóval nem sok tejem volt már. Felszívódik magától a tej?

Érzem, h egy kicsit feszül a cici, ezért kérdezem. Hideg borogatást raktam már rá, ez elég? Vagy ez sem kell?


2010. júl. 26. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoptatás alatt nagyon sokat fejtem, amikor pedig teljesen elhagytuk a szopit, először csak esténként, majd kétnaponta, utána egyre ritkábban fejtem le a tejet, így egyre kevesebb lett, végül már nem is fejtem többet. Nem gyulladt be a mellem, sőt pár nap múlva már nem is feszült. Amúgy a szotatás alatt kétszer is volt sajnos mellgyulladásom. Üdv.

2010. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Igen, magától vissza fog esni a mennyiség.

Ha viszont feszül a melled, akkor mindenképp fejj belőle, nehogy megpangjon, ami még benne van! De épp csak egy keveset, hogy kissé csökkenjen a duzzadás, különben esetleg épp fokozni fogod a termelést.

Egyébként nincs különösebb teendőd.

2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!