Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell feltétlenül ennie egy 3 hónapos csecsemőnek?

Figyelt kérdés
A héten nagyon sokszor utasította el a szopizást, csak üvölt, ha a cicit meglátja. Ma már fél 10 óta nem evett semmit. Mit tudok tenni, hogy jobb étvágya legyen és mi okozza ezt a fajta elutasítást?
2020. aug. 16. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fájó torok vagy nőni kezdő fog szokott ilyet okozni.
2020. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Cumizavar is lehet.Esetleg nem jött meg a menstruációd?

Szoptasd félálomban.

2020. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fog volt a ludas,de nem ennyi idősen. Olyan 7 hónapos kora körül az egyik felső fognál nem akart szopni. Sírt ahogy a szájába vette és el is engedte. 3 napig tartott. Nem igen tudtam vele mit csinálni. Kenegettem de semmit nem ért. Aztán rájöttem hogy félálomba jobban elfogadja. Így akkor azért szopott meg amikor már nagyon éhes volt. Nyilván azért éhen halni nem fog. De eléggé meg voltam már ijedve hogy ez meddig fog tartani. Féltem hogy apadni fog a tej mennyisége. Abba a 3 napba újra előkerült a mellszívó. Muszáj voltam fejni. Ki is jött utána pár napra a fog.
2020. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itasd amennyit tudod.Fájhat a torka is, a füle, foga, ha ennyire elutasító akkor valamije nagyon fáj.
2020. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elutasítás aggasztóbb


A fiam 2 óránként reggel és este

Napközben és éjjel 5 h-ként kérte kb

2020. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hasfájás
2020. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 hónapig tartott a szopisztrájk.

Álmában és félálmában etettem meg.

2020. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jövőhéten tölti a 4 hónapot, és 2 napja ugyan ez van.. Éjszaka fèlálomban kétszer is szèpen eszik, de napközben van, hogy 5-6 rákínálás utàn is 2-3 szívás utáni eltol magától. Már volt ilyen máskor is, ezért bízom benne, hogy holnapra “vissza áll a rend”.
2020. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!