Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi vagy Medela gépi...

Avent kézi vagy Medela gépi mellszívó?

Figyelt kérdés

Szeretném a tejcsit szaporítani. Aventos kézi mellszívóm van,de hiába próbálkozom nem túl sokat szív le. Néztem a Medela Mini Electric-et, szerintetek megéri belefektetni?

Most 11 hetesek vagyunk,és nagyon sokáig szeretném szoptat,és tejserkentő teákat, bogyókat, sört is próbáltam de nem sokat segítettek.(ezek sem olcsók ha összeszámolom).


2010. aug. 8. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

én rengeteg tejet fejtem aventessel, de pluszban, nekem a fiam volt az igazi tejszaporító, tudod kereslet-kínálat....

szerintem attól h egy elektromossal szívod nem feltétlen lesz több, én nem vennék a kézivákum ugyan olyan jó

2010. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az egyetlen problémám, hogy a fiam lusta...de lehet hogy inkább okos:-))) ha kifogy a cicim akkor elkezdi ütögetni, morog és cibálja majd kiköpi...probálom hogy visszateszem...de elfordul. Az a gondom hogy 2 hete egy cici 170 ml, most meg a kettőböl örülök ha 120- at megeszik. Van olyan hogy 50 ml van a kettőbe.
2010. aug. 8. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az Avent kézire nem indul be a tejledó reflexed, akkor a Medela gépire sem fog. Próbálkozni persze lehet, aztán reméljük, hogy beválik.


Elektromos mellszívóba akkor érdemes befektetni, ha hosszabb időn keresztül tervezel nagyobb mennyiséget lefejni, esetleg az egészet fejni kell. Én születése óta fejem a fiamnak, mert nem szopik egyáltalán, úgyhogy nekem egyértelmű megváltás volt 2 hónap kézi után az elektromos - és még a tejemt is szaporította, mert alaposabb.

2010. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. így biztosra szerintem senki nem tudja mondani, gondoltam h a legfőbb bajod, h a baba nem akarja annyira!

A barátnőm akkor vett, mikor inhüvelygyulladást kapott a kézi fejéstől, én bérelnék a helyedben, a fejeket így is meg kell venni, de ha nem válik be legalább nem akkora összeg.....sok sikert!

2010. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, megpróbálok bérelni.
2010. aug. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!