Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet az, hogy 18 napos...

Mitől lehet az, hogy 18 napos kislányom 50-60-80-at szopizik. Eddig simán le tudtam fejni utána 20-30-40-et, és most alig tudok kipréselni 20-at, kézzel kell nyomkodnom, pedig eddig nagyon jó volt a mellszívóm. Valalmi baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy nő a baba, ugy nő a tejigénye, valószinü mind kiszívja, igy nem marad benne, ne aggódj emiatt, szoptass sűrűn, igyál sok folyadékot, minden szopi után fejjél, még ha csak kevés is jön le. Én sosome tudtam fejni, nekem mind kiszivja.

Üd: 10 hetes kislány anyukája

2008. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked hány ml-t eszik egy evésnél?Nekem 50-et, de óránként eszik, nem kevés az?
2008. nov. 30. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak, a baba is ehet néha többet (később is lesz ilyen). Nekem is folyton változik, 30-80 g között tudok fejni egyszerre. Pontosan nem tudom mitől függ, de iszom a teákat (több fajtát is), alkoholmentes sört is, igyekszem figyelni a folyadékmennyiségre, de nem mindig sikerül. Ne aggódj, nincs semmi baj!
2008. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!