Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszeres babák Anyukái!...

Tápszeres babák Anyukái! Milyen tápszert adtok a babátoknak? Az én kislányom BEBA Pro HA start-ot kap,3 hós. Mellette szoptatom is, amennyit csak tudom, de sajnos kevés a tejem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a tápszert eszi az én kislányom is,ugyanigy vagyok mint Te hogy szoptatom,de csak kevés tej van sajna,utána kapja a pótlást.3 hónapos Ő is:-))
2010. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt eszi, ő már 4 hónapos. 2,5 hónapig kapott anyatejet is, de sajnos az elejétől nem volt annyi tejem, hogy elég legyen neki
2010. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A hozzátáplálást elkedetétek már? Az én kislányom már eszik almát, barackot, krumplipürét, és imádja! Úgy láttam, mér nem elég neki a tápszer. 3520-al született, most 5700, és pont 12 hetes.
2010. aug. 11. 20:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én 1 hete kezdtem el almát,és barackot adni a babának.Szereti nagyon,főleg a barack levét:-))A pépet meg köpködi ki:-))Te hogy adod a babádnak a krumplipürét?
2010. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csinálok egy sima pürét, ha esetleg túl sűrű az állaga, akkor felhígítom egy kicsi tápszerrel, vagy pedig almapépet keverek hozzá. Kiskanállal eszik, néha kiköpködi a pépet, de visszateszem a szájába, és végül úgyis megeszi. Már elég ügyes, kezd rájönni a technikájára, és mikor a kanalat hozzáérintem a szájához, akkor iszonyú nagyra kinyitja :) :) :)
2010. aug. 12. 10:05
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, és kb két hete, félig fekvő helyzetből állandóan felül, hasizomból felhúzza magát, ezért a pihenőszékében szoktam etetni, ami félig ülő (vagyis olyan, mint egy függőágy, aminek a fej felőli része magasabban van). De már látom, hogy jövő hónapban rendes etetőszéket kell vennem.
2010. aug. 12. 10:09
 7/17 anonim ***** válasza:
3 hónapos gyerek felül és krumplit eszik??:) ugye ez valami nagy vicc?haha..
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ez azt utolsó megjegyzést minek szántad, minden esetre nem volt jó fej. Ha értelmes dolgot nem tudsz írni, akor inkább ne írj semmit, mert senki nem kíváncsi az ilyen haszontalan megjegyzésekre.


Ja, csak úgy viccből, akkor két kép:

[link]

[link]

2010. aug. 12. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi van ezen valakinek vicc én sem tudom?!

Aranyos a kislányod! :-)

2010. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerencsétlen gyerek...hova került..menni nem megy még 3 hónaposan??időszerű lenne és krumplipürét is lehetett volna neki adni már a szülőszobán is...no comment az ilyen emberek minek szülnek???minek a táp hamár eszi azt amit ti? tömjed bele 3 hónaposan a kolbászos kenyeret is hadd szokja...vagy gondolom már aztis eszi hiszen biztos kinntvan az összes foga...6hónaposig tilos eröltetni az ültetést ezt seholsem olvastad te okostojás??? és max.4 hónapostól táplálunk hozzá,demég eztis ellenzik sokan mert 6 hónaposig várni kéne...
2010. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!