Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt olykor-olykor...

Szoptatás alatt olykor-olykor szabad inni sört?

Figyelt kérdés
Na persze mértékkel gondoltam.
2007. dec. 19. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Az alkohol kerülendő, hisz bekerül a véráramba, így rontja a tej minőségét. Amíg szoptatsz, kerüld, mert a babánál a későbbiekben ezért különböző allergia alakulhat ki.
2007. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont úgy hallottam, hogy rendkívül jó hatással van a tejtermelődésre. Próbáld ki az alkoholmentes változatot.

Nem tudok személyes tapasztalatról beszámolni, mert útálom a sört.

2007. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alkohol mentes?Stellának nagyon finom az alkoholmentese.

Ez olyan kecske és káposzta esete,de én is nagyon szeretem a sört,és én sem találtam rá más megoldást.Terhesség alatt még heti 1-2 pohár nem ártalmas,de szoptatás az más téma.

2007. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a sört, de a terhesség alatt sem, és most szoptatás alatt sem iszom az alkoholos változatot. Bárki mondhat bármit. Alkoholmenteset viszont ihatsz, állítólag a tejtermelődésre is jó hatással van.
2007. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármien alkoholról legyen szó, TILOS!!!Azt mondták régen segíti a tejtermelést.Ha ez a célod, vegyél inkább a herbáriában szopis teát, vagy csak komlót, és főzz abból.Nekem bevált.

2 évig szpotattam.

2007. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam, hogy 1-2 egyseg hetente 1-2 alkalommal oke, ha hagysz jopar orat szoptatas elott, hogy kiuruljon a szervezetedbol, vagy elore lefejt tejet adsz a babanak. allitolag mas lesz a tej szaga ha nem urult ki a szesz a szervezetedbol es azt a baba megerzi. Emellett karosan hat a baba fejlodesere.
2008. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem igen,de csak alkoholmenteset!En is szoktam inni néha-néha, és a babának eddig semmi baja nem volt tőle.
2009. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az alkoholmentes kimondottan jó hatással van minden szempontból.Napi 1 pohár rengeteget javít a tejhozamon. Finom a Stella és a Szalon alkoholmentes söre is. Tehát nyugodtan igyad ha szereted.
2009. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!