Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés volt először...

Milyen érzés volt először szoptatni? Nem fájt, csiklandozott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

hát amikor elöször ráharapott és megszivta akkor nagyon beleszúrt a méhembe, amikor meg elkezdett szopizni 2. napon akkor rendesen éreztem hogy húzódik össze a pocakom belül.


aztán később már csak furcsa volt de nem fájt amikor meg belövellt a tej akkor olyan cicieim lettek mint két dinnye és kemények voltak be se tudta kapni a mellbimbót meg az melludvart egybe csak a bimbót akkor az nem volt kellemes.

2010. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt amig szopizot a kislányom egészen 10 napig...de nem megijeszteni akarlak nem mindenkinek egyforma.
2010. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

eleinte nem a mellem fájt, hanem a méhem, ahogy összehúzódott, aztán pedig 2 hétig a mellem, mert úgy kiszívta...

utánna szerencsére minden okés lett.

Aztán jöttek a fogak és velük egy-két harapás. (na, ez a legrosszabb szerintem)De aztán ennek is vége.....

2010. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fájt, de vettem bimbóvédőt azóta semmi :)
2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Az első napokban olyan volt, mintha vajúdnék újra, és kb. egy hétig összeszorított foggal szoptattam úgy szívta, majd semmi fájdalom.
2010. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, kiugrik a szemem, úgy fájt, aztán ez így volt kb. 5-6 hétig.
2010. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem fájt egyáltalán.Bimbóvédővel kezdtem, lehet ezért.Így nem ázik fel a mell sem, nem sebesedik ki.
2010. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először nagyon kellemetlen volt, elrontottuk, sebes, véres lett a bimbóm... na akkor már fájt. Azóta csak bimbóvédővel szoptatok. Hát, beletelt majd 3 hétbe, mire már nem fájt a szoptatás... Még ma is előfordul, hogy ha nagyon sietősen kapja be, rosszul szív és az fáj. Persze ilyenkor azonnal "korrigálom" a kis leányzót :)
2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... a mai napig érzek szoptatás közben méhösszehúzódásokat, főként reggelente!!!
2010. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!