Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás abbahagyása után...

A szoptatás abbahagyása után mikor apadt el teljesen a tejetek?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy hónappal később még van a mellünkben?

2021. febr. 11. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 2 évre rá is jött törölközéskor az egyikből. Jó, minimális de jött. Közel 1,5 évig szoptattam
2021. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

3 éve választottam el a lányom. 2 évig szoptattam igény szerint.

Most is jön tej, ha megnyomom. De persze nem nyomom állandóan.


Kb félévente szoktam megnézni.

2021. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja nem szoptatok már, de ma is volt egy kis folt a pólón. Néha jön még pár csepp.
2021. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Másfél éve hagytam abba a szoptatást, még egy-egy csepp jön ha megnyomom. Októberben még picit több jött de a doki azt mondta, hogy szép lassan el fog múlni. 2 gyereket szoptattam kis korkülönbséggel összesen kb 3 évig.
2021. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tobb evvel. Tul magas volt a prolaktinom, gyogyszerrel apasztottak vegul.
2021. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár napra rá megállt mindegyik gyerekkel.
2021. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megállni megallt a tej termelés de évek múlva is jött pár csepp ha időnként megnyomtam. A dokit kérdeztem és normális
2021. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uuuh nekem szerencsére kb 3-4 héttel az elvalasztas után elmúlt, pedig nagyon kétségbe voltam már esve, hogy örökre így maradok, de meg se fordult a fejemben hogy valakinél tényleg úgy marad. :O
2021. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

2es vagyok. Lepontoztak 0ra! Miért? Nem a kérdésre válaszoltam??


Nekem a legnagyobb kín, hogy nem megy el a tej. Minden menstruáció egy rémálom, úgy fáj a két mellem...

Egyszer kértem gyógyszert rá, de mivel hajlamos vagyok arra, hogy kijöjjenek a gyógyszerek mellékhatásai, a doki nem ajánlotta a Bromociptin szedését.

Szóval ez van.

2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Még vagy 4-5 évig jött mikor megnyomtam nagy ritkán kíváncsiságból. Persze ez nem volt mennyiség, csak olyan vizes valami.
2021. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!