Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apró csomókat hogyan maszírozz...

Apró csomókat hogyan maszírozzam ki?

Figyelt kérdés

Valószínű tejlázam van, pár napja 38-39 fok körül. Meleg zuhany alatt szoktam masszírozni, meg fejés közben is. Fájó és feszes, mire lefejem "összelottyad" viszont a bal a cicimben érzek több kisebb csomót, amit nem tudok eltüntetni. A bimbóm is már nagyon fáj a sok vákumtól.

Sajnos a kisfiam nem szopizik, elején tápit kapott amíg nem indult be a tejem, és túl ellustult, ha cicire teszem kiborul. Nyelve nincs letapadva és egyéb baja sincs, csak lustaság és szerintem cumizavar.

Az apó csomóval hogyan tudnám kimaszírozni? Eddig lejött majd 3 dl a 2 ciciből összesen, most csak 1. Reggel azt hittem helyre jövök mert sikerült kipréselni 240ml


2021. márc. 9. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!