Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Garmastant (bontott) lehet 6...

Garmastant (bontott) lehet 6 hónapnál tovább használni?

Figyelt kérdés
A csomagoláson az van, hogy 6 hónapon belül fel kell használni a felbontástól számítva. Tényleg újat kell venni 6 hónap után ha nem fogy el addig, de még szükség van rá?
2010. aug. 19. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Még egyes gyszereket is be lehet szedni a lejárati időn túl is.(az antibiotikumokat pl 6 hónapig,szedtem már lejártat)

Neked biztos,hogy semmi kellemetlenséged nem származik abból ha továbbra is azt használod.De... ha Neked nem megnyugtató az,hogy alaposan lemosod,mielőtt szoptatsz akkor inkább vegyél újat.

2010. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, alaposan lemosom és ez teljesen megnyugtató számomra a baba szempontjából. inkább az aggaszt, hogy van-e még benne lég hatóanyag ahhoz, hogy jó legyen arra, amire kitalálták vagy éppen a hatóanyag megy ki belőle hat hónap után és kvázi feleslegesen kenegeti az ember, mert hatni nem fog. erről mit gondoltok? ostobaság?
2010. aug. 21. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Én asszem inkább romlandó dolgok lehetnek benne, attól járhat le a szavatossága. És mivel valamit muszáj ráírniuk, nyilván minél kevesebbet fognak, hogy újat vegyél belőle.

Amúgy én is használok hónapokig egy szemcseppet, pedig nem lehetne.

2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fog használni,csak esetleg kezdenek elbomlani benne a hatóanyagok.
2010. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Ilyen sokáig kell kenned a melledet?
2010. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tulajdonképpen még szülés előtt állok, de kaptam egy bontott tubussal és nem hiányzik belőle semmi, csak ki lett bontva, de mégsem volt rá szükség. és nem voltam biztos benne, hogy akkor is jó lesz-e még, mire esetleg nekem kellhet, ha ki van bontva. de akkor elvileg ezek szerint igen

2010. aug. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!