Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás közben kicsöpögő...

A szoptatás közben kicsöpögő tejet ha felfogom, mélyhűtőben érdemes lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Fejni nem nagyon tudok,de a tejem pont elég a babámnak. De amikor szoptatok, a másik ciciből kicsöpögő tejet felfogom, van, amikor 30 ml.is. Gyűjtögetem, nap végére annyi van, hogy érdemes lefagyasztani. A gondom az, hogy ez csak a hígabb cukros előtej, amitől fájhat a hasa,és ne adjam oda neki később,ha kell, vagy nyugodtan odaadhatom? Tartalmazza a táplálóbb tejet?
2008. dec. 7. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nem tartalmazza a sűrűbb tejet, de szerintem kár volna kidobni. Én lefagyasztottam, bár még fejtem hozzá, ami a ciciben maradt.
2008. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem tudok fejni hozzá... 10ml ha letudnék, az is fáj. Nem fog fájni a hasa tőle?
2008. dec. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!