Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejem apad! 4 honapos a...

A tejem apad! 4 honapos a kisfiam, eddig csak szopott, de most szinte orankent akar enni, nagyon nyugos, lehet ilyenkor elkezdeni tapszert? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy orankent szopik,nyugos meg nem jelenti hogy keves a tej.Figyelni kene mennyi pisis pelenkaja van.

Kicsit bovebben irhatnal hogy zajlik egy napotok.

3-4 honaps korban a napi 10-12 szopi szokott lenni.

2010. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-4hósan 10-12? Nekem volt 6 esetleg 7.. De ő nem eszik éjjel.Csak anyatejes a Picur.Nekem multkor azért volt egész nap nyügi mert szoritotta a gatyesz a hasát és erre nem jöttem rá
2010. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rámérni mennyit eszik egy alkalommal?A súly nő?Nem biztos, hogy azért kéri a cicit, mert éhes, lehet hogy valami más a gond, ha betegek, álmosak, vagy ha mégis lehet egy fejlődési ugrás, pár nap, és a cicidben lesz elég tej, mert a szervezet alkalmaszkodik.De a tápszerhez ne nyúlj még véletlenűl sem, mert akkor biztos nem lesz elég tejed utána sem.Sok sikert:)
2010. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ...en sem szeretnek tapozni,ha nem musza,a cicim majdnem egesznap puha,nem telik meg, mint eddig...most itt 3napja eleg szeles az ido,no meg nyaladzik is nagyon ,ez is lehet a gond,amiert o nyugos, de o enne rendesen az en cicim meg nem akar +telni,ertitek? jart mar igy v.ki? ja a pisis pelus kicsivel kevesebb sulyat,nem tom majd figyelem mostantol. mi bajuk lehet meg ilyen korban?
2010. aug. 29. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj napjában többször meleg fürdőt venni, főleg a melleidet zuhanyoztasd.A melegtől a tejcsatornák kitágulnak, és könnyebben telik fel tejjel.Plussz még ihatsz Laktoherbet, vagy alk.mentes sört, talán valamelyik segít.Nagyon izgulok ám érted.Az utolsó voltam:)Írj majd mi a helyzet:))
2010. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!