Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet enni...

Szoptatás alatt lehet enni friss ananászt? Nagyon hiányzik a gyümölcs!

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Bogyós gyümölcsöt és apró magvas gyümölcsöt nem szabad illetve nekem még a citrusféléket sem ajánlották mert állitólag attól meg kevés lesz a tej.
2008. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam volna amit az első válaszoló írt. Tulajdonképpen én mindenfajta gyümölcsöt megeszek és 8 hónapja szoptatok, és nem tapasztaltam volna hogy a babának bármiféle gondot okozott volna és a tejem mennyisége sem csökkent....sőt ha valamibő nagyon jót eszek, csorogni kezd a tejem.

Szerintem nyugisan ehetsz bármilyen friss gyümölcsöt.

2008. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem mindent, nálunk egyedül a hagyma fájdította meg a hasát. Én bogyósokat is ettem, attól se lett baj, de mondjuk ez sok babánál okoz gondot! Az ananász szerintem egyik tiltólistán sincs rajta, én sokat ettem. Én is nyolc hónapja szoptatok, és még 3 babának voltam tejdonorja, náluk sem volt sose gond szerencsére!
2008. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 évig szopiztattam.Meghülyültem volna ha nyáron nem ehettem volna málnát, vagy szamócát!És télen mi is sűrűn veszünk ananász, és természetesen azt is ettem.
2008. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ananász elvileg tejserkentő hatással is rendelkezik. Próbáld ki, ha nem lesz a babának baja tőle, akkor edd nyugodtan. Az én babámnak erős hasmenést okoz. :(

2008. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!