Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki nagyon be rúg egy...

Ha valaki nagyon be rúg egy buliban, az utána mennyi idő múlva szoptathat újra? Hány nap múlva?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki szoptat az ne rúgjon be...
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a buli utáni napon lefeji az összes tejet, akkor az azt követő napon már szoptathat újra. De én sem értem, miért issza magát seggrészegre valaki, aki szoptat.
2010. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Ezt én sem értem.Egy poarka pezsgönél többet nem ittam egész szoptatás alatt.......

Valószínü egy tini anyuka kérdezi.....

2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Oké nagyon berúg valaki egy buliban- mit keres egy buliban egy szoptatós anyuka, aki ráadásul még részegre is issza magát. De mindegy nem vagyunk egyformák.

De ami igazán meglepett, az a hány NAP múlva szoptathat? Ha már napokat kihagy valaki, minek akarja újra kezdeni? Mert gondolom, nem marad napokig kaja nélkül a gyerek, mert akkor már napok múlva nem lesz kit szoptatni. Ha meg jól meg van napokig anyatej nélkül, akkor minek újra kezdeni, (pláne mert gondolom, aki ennyire nem bírja pia nélkül, hamarosan újra lerészegedik)? Szóval teljesen értelmetlen ez a kérdés.

2010. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát!Ez hihetetlen!Lehet én fordultam be két gyerekkel a 4 fal közé,de nem is tudnám jól érezni magam,még egy esküvőt is lemondtunk,mert messzi volt a vacsora,nem tudtam volna haza jönni szoptatni,3 hós babát még nem vihetek el,lett volna dajka,de hallani sem akartam róla!Csak a bébimen járt volna az eszem!Nem még inni!!Sőt!Ha tápszeres lenne akkor sem,mert bármi baja lehet,bármi történhet vele,amikor az anyára szüksége van!Részegen nem hiszem hogy megtudná nyugtatni azt a picit!Szerintem a kérdező sem gondolta komolyan,vagy vitát akart megint,vagy elmentek otthonról!!
2010. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, és nem részegedtem le egyszer sem mióta szültem, naponta szoptatok és nem is akarok vitát kiváltani csak egyszerüen érdekelt a kérdés. MIT NEM LEHET EZEN MEGÉRTENI?ENNÉL SZÁSSZOR HÜLYÉBB KÉRDÉSEKKEL IS TALÁLKOZTAM MÁR, PL:OLYAN IS VOLT HOGY A TESTVÉRÉVEL AKART SZEXELNI ÉS ARRA MIT IRNÁTOK????
2010. aug. 31. 06:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt írnám,hogy beteg,és forduljon pszichiáterhez!!!Mert nem normális dolog!!!

Sajnos a kérde´st én is láttam,és le is tiltották,ami nem is baj!

2010. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
persze mindjárt gondoltam, te egy mintaanya vagy, aki egyébként is absztinens és csakúgy felmerült, hogy buli-haverok-pia és puszta kiváncsiság áll a kérdés mögött. Mert ez egy annyira érdekfeszítő téma. De persze az is lehet, hogy valóban csak te is ki akarták írni egy ostoba kérdést, remélem azért nem erőltetted meg a buksikádat míg sikarült kiötölni.
2010. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha csak 1-2 pohárral iszol, akkor a következő vagy a következő kettő szoptatás helyett fejni kell, azt kiönteni és a korábban lefejt tejjet adni a babának.


Ha nagy berúgásról van szó, akkor a helyedben az egész másnapot kihagynám. Fontos a fejés, hogy rendesen kiürüljön az alkohol!


Arra azért figyelj, hogy sokkal jobban üt az alkohol ilyenkor, mert el vagy tőle szokva!

2010. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ok akkor mégegyszer leirom hogy nem vagyok hülye, és azt még nem is irtam le hogy NEM ÉNRÁM VONATKOZIK A KÉRDÉS!!

Az egyik ismerösöm járt igy babával, nem barát csak ismerös és nem is tini lány. Csak engem érdekelt a kérdés különben is ha valaki nem ismeri a másikat akkor hogy lehet az hogy igy leminösitik hülyének??

Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni hogy ki is itt a hülye valójában??!!

2010. szept. 1. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!