Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vacsorát adjak a 7 hós...

Milyen vacsorát adjak a 7 hós lányomnak?

Figyelt kérdés
még szopizik és hozzátáplálok,de pár napja ébred éjjel-eddig nem ébredt-és gondoltam talán kevés a tejcsi.mit adjak az esti szopcsi előtt??
2010. szept. 3. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Nálunk a tejpép ill. a jóéjtpapi bevált. :)
2010. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki gyümölcs illetve zöldség pürét vacsira amit szeret. Én még adtam a gyerekeimnek olyan vízzel hígítható pépet ami az életkoruknak megfelel.Úgy néz ki mint a tejpép de nincs benne tej, semmi ami nem lenne jó nekik. Dm-ben is lehet ilyeneket kapni és a doki is feltudja írni. Ez nem tápszer nem kell megijedni.Én is sokáig szoptattam a gyerekeimet.
2010. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ekkor kezdődtek az éjszakai ébredések, nálunk is a tejpép vált be.
2010. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezért ébred, mert éhes. Az én lányom 15 hónapos koráig felébredt éjszaka, akkor is amikor csak cicizett és akkor is amikor már mindent és nagyon sokat evett.
2010. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!